WIDEO VIVY.PL

Widowisko najwyższej klasy! Byliśmy za kulisami jubileuszowego pokazu Tomasza Ossolińskiego

Zobacz naszą relację wideo

Rafał Kowalski 22 maja 2023 15:11

Za nami wielkie święto Tomasza Ossolińskiego. Artysta obchodził w Katowicach 30-lecie pracy artystycznej. Nie zabrakło świetnych projektów, muzyki na żywo, doborowego towarzystwa i wzruszeń. Zobaczcie naszą relację wideo z sobotniego wydarzenia.

Tak wyglądał jubileuszowy pokaz mody Tomasza Ossolińskiego

20 maja 2023 roku – tę datę zapamiętamy na długo. To wtedy późnym wieczorem w katowickim Spodku usłyszeliśmy pierwsze piękne dźwięki wygenerowane przez członków osiemdziesięcioosobowej Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia, która wraz z Adamem Sztabą zadbała o muzyczną stronę widowiska.

Widowiska, o którym świat mody będzie mówił jeszcze długo. Jubileuszowy pokaz Tomasz Ossolińkiego był bowiem produkcją z rozmachem na skalę europejską. Gra świateł, spektakularne wizualizacje, nowoczesne projekty to tylko początek listy rzeczy, które zobaczyliśmy.

ZOBACZ TAKŻE: Tomasz Ossoliński świętuje 30-lecie pracy. Tak wyglądały nasze odwiedziny w atelier projektanta

Tomasz Ossoliński, pokaz 2023
Fot. AKPA/Podlewski

Najnowsza kolekcja Tomasza Ossolińskiego składa się z 40 sylwetek. Odnajdziemy w nich: przenikanie kolorów, cieniowanie, rękodzieło, hafty i tkaniny specjalnie wyprodukowane w Polsce. W pokazie wzięło udział 40 modeli i modelek, a gościem specjalnym – modelem - był światowej sławy artysta malarz, Rafał Olbiński. Modelki podczas pokazu miały na sobie buty CCC.

Wśród ponad 600 zaproszonych gości znaleźli się między innymi: Jerzy Antkowiak, Tomasz Ziętek, Joanna Dark, Joanna Horodyńska, Bogna Sworowska czy Agnieszka Ścibior.

Sprawdźcie w wideo na górze strony, jak wyglądały przygotowania do pokazu i jak bawiliśmy się sobotniej nocy! 

Tomasz Ossoliński, pokaz 2023
Fot. AKPA/Podlewski

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.