VIDEO VIVY!

Takiego kokieteryjnego Piotra Stramowskiego nie widziałyście!

Aktor w teledysku VIVY!

Monika Katarzyna Krupska 29 września 2018 17:00

Piotr Starmowski to jeden z najprzystojniejszych aktorów w polskim show-biznesie! Mało o sobie mówi, co tylko nieustanne podsyca plotki na jego temat. Od dwóch lat jest szczęśliwym mężem Katarzyny Warnke, jednak małżonka aktora otwarcie przyznaje, że Piotr ma powodzenie nie tylko u płci przeciwnej! Korzystając z okazji, gdy Piotr Stramowski udzielał VIVE! wywiadu nie mogliśmy się oprzeć, aby nie złapać go „na kamerę”. Jak wypadł ulubieniec Polek? Nie będziemy ukrywać, że... nie mogłyśmy oderwać od niego wzroku!

Piotr Stramowski o dzieciństwie 

Ale mało kto wie, że aktor, gdy był dzieckiem wyglądał zupełnie inaczej. Na osiedlu mówiono na niego gruby. „Był na osiedlu jeden, który mnie tak nazywał, strasznie mnie to denerwowało, ale nie mogłem się odgrywać, bo był kilka lat starszy i należał do tych niegrzecznych chłopaków, których się bało. Poza tym… naprawdę byłem gruby. Lubiłem oglądać telewizję i jeść chipsy. Do dziś lubię jeść, ale zwracam uwagę na to, co jem. Na potęgę objadałem się truskawkami. Brałem łubiankę truskawek i każdą maczałem w śmietanie i cukrze. Byłem w stanie zjeść całą cukierniczkę. Teraz jem same owoce. Wyhodowałem sobie tak duży brzuch, że potrafiłem w nim schować… pilota od telewizora (śmiech). To był mój popisowy numer przed kolegami. Piotr Stramowski lat 12”, powiedział Beacie Nowickiej. 

Zobaczcie wideo, które nagraliśmy. Tak piekielnie seksownego Piotra Stramowskiego trudno szukać gdzie indziej!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.