WIDEO VIVY.PL

Gwiazdy sesji jubileuszowej TVN przejęły mikrofon VIVY.pl! Zobaczcie szaloną relację z planu

Ulubiona stacja dużej części widzów kończy już 25 lat!

Rafał Kowalski 31 października 2022 14:49

Już dwadzieścia pięć lat stacja TVN gości w domach milionów Polaków. Przez ten czas na ekranie pojawiały się nazwiska, które dziś są największymi gwiazdami polskich mediów i show-biznesu. Ponad 40 z nich gościliśmy na planie sesji do VIVY!. Zobaczcie, co nam powiedzieli…

Relacja wideo z sesji „25 lat TVN” 

Zobacz materiał, w którym przekazaliśmy mikrofon VIVY.pl naszym gwiazdom. Ewa Drzyzga przeprowadzi prawdziwą rozmowę w toku z aż dwiema koleżankami. Marcin Prokop odpowie na pytanie: co różni go od jego kolegów ze stacji. Gosia Ohme znajdzie na planie swojego modowego konkurenta, Tomasz Jakubiak stanie się reporterem z krwi i kości, a Anna Kalczyńska przeprowadzi wywiad ze swoim programowym partnerem.

CZYTAJ TAKŻE: Gwiazdy TVN świętują 25-lecie stacji razem z VIVĄ! Inspirująca historia o pasji, odwadze i sukcesie. Jak wyglądały początki stacji?

Zobaczcie, kto jeszcze dobrze bawił się podczas naszych zdjęć. Zdjęć, które robiliśmy dla Was przez aż 4 dni. Efekty sesji zobaczycie w nowej VIVIE!. Po więcej filmików zapraszamy Was z kolei na nasz Instagram i konto na YouTubie. 

Gwiazdy TVN, 25 lat TVN, Viva! 20/2022
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Gwiazdy TVN, 25 lat TVN, Viva! 20/2022
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Gwiazdy TVN, 25 lat TVN, Viva! 20/2022
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

TAGI #wideo #TVN

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.