WIDEO VIVY.PL

Gwiazdy sesji jubileuszowej TVN przejęły mikrofon VIVY.pl! Zobaczcie szaloną relację z planu

Ulubiona stacja dużej części widzów kończy już 25 lat!

Rafał Kowalski 31 października 2022 14:49

Już dwadzieścia pięć lat stacja TVN gości w domach milionów Polaków. Przez ten czas na ekranie pojawiały się nazwiska, które dziś są największymi gwiazdami polskich mediów i show-biznesu. Ponad 40 z nich gościliśmy na planie sesji do VIVY!. Zobaczcie, co nam powiedzieli…

Relacja wideo z sesji „25 lat TVN” 

Zobacz materiał, w którym przekazaliśmy mikrofon VIVY.pl naszym gwiazdom. Ewa Drzyzga przeprowadzi prawdziwą rozmowę w toku z aż dwiema koleżankami. Marcin Prokop odpowie na pytanie: co różni go od jego kolegów ze stacji. Gosia Ohme znajdzie na planie swojego modowego konkurenta, Tomasz Jakubiak stanie się reporterem z krwi i kości, a Anna Kalczyńska przeprowadzi wywiad ze swoim programowym partnerem.

CZYTAJ TAKŻE: Gwiazdy TVN świętują 25-lecie stacji razem z VIVĄ! Inspirująca historia o pasji, odwadze i sukcesie. Jak wyglądały początki stacji?

Zobaczcie, kto jeszcze dobrze bawił się podczas naszych zdjęć. Zdjęć, które robiliśmy dla Was przez aż 4 dni. Efekty sesji zobaczycie w nowej VIVIE!. Po więcej filmików zapraszamy Was z kolei na nasz Instagram i konto na YouTubie. 

Gwiazdy TVN, 25 lat TVN, Viva! 20/2022
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Gwiazdy TVN, 25 lat TVN, Viva! 20/2022
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Gwiazdy TVN, 25 lat TVN, Viva! 20/2022
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

TAGI #wideo #TVN

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…