TYLKO NA VIVA.PL

Rafał Szatan i Basia Kurdej-Szatan stanęli w obronie artystów i podpadli hejterom. Teraz odpowiadają!

„Czytaliśmy, że się nam w tyłkach poprzewracało"

Rafał Kowalski 3 stycznia 2021 07:47

Pandemia koronawirusa wielu osobom odebrała życie, zdrowia, a jeszcze innym pracę. W jednej z najgorszych sytuacji są artyści, którzy od wielu miesięcy nie mogli zagrać spektakli czy koncertów, z którym na co dzień głównie się utrzymują. W ich obronie stanęli w sieci nie raz Rafał Szatan i Basia Kurdej-Szatan. Niestety, na parę spłynęła niespodziewana fala hejtu…

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan odpowiadają na negatywne komentarze

Podczas świątecznej sesji do VIVY! zapytaliśmy jej bohaterów o to, jak widzą dziś sytuację aktorów, którzy pozostali przez wprowadzone obostrzenia bez pracy. Czy nie żałują, że zabrali glos w sprawie? Moje serce mocno poruszyła nie tylko trudna sytuacja artystów, ale i reakcje ludzi na nasze zdanie w tej sprawie. Brak pracy spotkał nie tylko gwiazdy show-biznesu, ale i wielu aktorów i muzyków, którzy pracują za tak zwaną podstawę etatową w teatrach. Oni nie wiedzą co teraz zrobić, a wielu hejterów pisze niemiło, że może warto zmienić zawód”, mówił ze smutkiem Rafał Szatan.

Przed kamerą VIVY.pl kilka słów dodała też jego żona. „Czytaliśmy też, że się nam – za przeproszeniem – w tyłkach poprzewracało, bo ktoś myśli, że martwimy się tylko o siebie a nie też o kolegów – też oświetleniowców czy akustyków. A my po prostu wykorzystujemy nasze zasięgi, by za wszystkich wypowiedzieć się na ten temat. To jest nasz zawód, skończyliśmy studia w tym kierunku, by dla Państwa grać”, przypomniała przed kamerą VIVY.pl Barbara Kurdej-Szatan.

Całe wideo obejrzysz na górze strony. Zaskoczyła Cię reakcja hejterów? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?