TYLKO NA VIVA.PL

Rafał Szatan i Basia Kurdej-Szatan stanęli w obronie artystów i podpadli hejterom. Teraz odpowiadają!

„Czytaliśmy, że się nam w tyłkach poprzewracało"

Rafał Kowalski 3 stycznia 2021 07:47

Pandemia koronawirusa wielu osobom odebrała życie, zdrowia, a jeszcze innym pracę. W jednej z najgorszych sytuacji są artyści, którzy od wielu miesięcy nie mogli zagrać spektakli czy koncertów, z którym na co dzień głównie się utrzymują. W ich obronie stanęli w sieci nie raz Rafał Szatan i Basia Kurdej-Szatan. Niestety, na parę spłynęła niespodziewana fala hejtu…

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan odpowiadają na negatywne komentarze

Podczas świątecznej sesji do VIVY! zapytaliśmy jej bohaterów o to, jak widzą dziś sytuację aktorów, którzy pozostali przez wprowadzone obostrzenia bez pracy. Czy nie żałują, że zabrali glos w sprawie? Moje serce mocno poruszyła nie tylko trudna sytuacja artystów, ale i reakcje ludzi na nasze zdanie w tej sprawie. Brak pracy spotkał nie tylko gwiazdy show-biznesu, ale i wielu aktorów i muzyków, którzy pracują za tak zwaną podstawę etatową w teatrach. Oni nie wiedzą co teraz zrobić, a wielu hejterów pisze niemiło, że może warto zmienić zawód”, mówił ze smutkiem Rafał Szatan.

Przed kamerą VIVY.pl kilka słów dodała też jego żona. „Czytaliśmy też, że się nam – za przeproszeniem – w tyłkach poprzewracało, bo ktoś myśli, że martwimy się tylko o siebie a nie też o kolegów – też oświetleniowców czy akustyków. A my po prostu wykorzystujemy nasze zasięgi, by za wszystkich wypowiedzieć się na ten temat. To jest nasz zawód, skończyliśmy studia w tym kierunku, by dla Państwa grać”, przypomniała przed kamerą VIVY.pl Barbara Kurdej-Szatan.

Całe wideo obejrzysz na górze strony. Zaskoczyła Cię reakcja hejterów? 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.