TYLKO U NAS!

Wiemy, dlaczego Aleksandra Konieczna nie poleciała na galę Oscarów 2020 do Los Angeles

Aktorka „Bożego Ciała” wyjawiła nam całą prawdę...

Rafał Kowalski 1 marca 2020 10:58

W kulturze i wśród fanów kina luty przebiegał zdecydowanie pod znakiem Oscarów. Gala wręczenia najważniejszych statuetek przemysłu filmowego odbyła się po raz 92. w Los Angeles. I choć polski film Boże Ciało był nominowany do jednej z kategorii, to w naszej reprezentacji zabrakło jednej z aktorek – Aleksandry Koniecznej. Czy aktorka otrzymała zaproszenie na galę?

Polacy na Oscarach 2020. Dlaczego nie było Aleksandry Koniecznej z Bożego Ciała?

Okazuje się, że kościelnej w Bożym Ciele była przewidziana na liście oscarowych gości, jednak świadomie nie poleciała z polską ekipą do Hollywood. Co się stało? „Tak się akurat zdarzyło, że kończyłam pisać moją pierwszą książkę w życiu i termin Oscarów pokrył się z moim terminem deadline’u (czyli ostatecznego terminu zrobienia czegoś, w tym przypadku oddania książki - przyp. red.) w wydawnictwie”, wyjaśniła VIVIE.pl Aleksandra Konieczna.

Jak udało się nam dowiedzieć książka ma tytuł Anyżowe dropsy, a jej premiera zapowiedziana jest na 31 marca. O czym będzie? „Taki miałam pomysł, żeby zapisać rok czasu z życia kobiety, matki, aktorki – wielu tożsamości, którymi jestem. […] Moje życie od 7 marca tamtego roku do 7 marca tego roku to pędzący ekspress”, zdradziła nam lubiana przez widzów aktorka.

Aleksandrę Konieczną już w poniedziałek wieczorem zobaczymy na gali Orły 2020. Aktorka nominowana jest w kategorii Najlepsza główna rola kobieca za rolę w Bożym Ciele. Nasza rozmówczyni trzyma jednak kciuki za kogo innego… Za kogo? Zobacz nasz wywiad wideo do końca. Z kolei na transmisję przyznania Orłów zapraszamy 2 marca o godzinie 20:00 w Canal+. 

Aleksandra Konieczna, VIVA! listopad 2017
Fot. Olga Majrowska

Oscary 2020: Boże ciało, Jan Komasa, Bartosz Bielenia, Polacy na czerwonym dywanie, LEPSZA JAKOŚĆ
Fot. Getty Images

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.