TYLKO U NAS!

Wiemy, dlaczego Aleksandra Konieczna nie poleciała na galę Oscarów 2020 do Los Angeles

Aktorka „Bożego Ciała” wyjawiła nam całą prawdę...

Rafał Kowalski 1 marca 2020 10:58

W kulturze i wśród fanów kina luty przebiegał zdecydowanie pod znakiem Oscarów. Gala wręczenia najważniejszych statuetek przemysłu filmowego odbyła się po raz 92. w Los Angeles. I choć polski film Boże Ciało był nominowany do jednej z kategorii, to w naszej reprezentacji zabrakło jednej z aktorek – Aleksandry Koniecznej. Czy aktorka otrzymała zaproszenie na galę?

Polacy na Oscarach 2020. Dlaczego nie było Aleksandry Koniecznej z Bożego Ciała?

Okazuje się, że kościelnej w Bożym Ciele była przewidziana na liście oscarowych gości, jednak świadomie nie poleciała z polską ekipą do Hollywood. Co się stało? „Tak się akurat zdarzyło, że kończyłam pisać moją pierwszą książkę w życiu i termin Oscarów pokrył się z moim terminem deadline’u (czyli ostatecznego terminu zrobienia czegoś, w tym przypadku oddania książki - przyp. red.) w wydawnictwie”, wyjaśniła VIVIE.pl Aleksandra Konieczna.

Jak udało się nam dowiedzieć książka ma tytuł Anyżowe dropsy, a jej premiera zapowiedziana jest na 31 marca. O czym będzie? „Taki miałam pomysł, żeby zapisać rok czasu z życia kobiety, matki, aktorki – wielu tożsamości, którymi jestem. […] Moje życie od 7 marca tamtego roku do 7 marca tego roku to pędzący ekspress”, zdradziła nam lubiana przez widzów aktorka.

Aleksandrę Konieczną już w poniedziałek wieczorem zobaczymy na gali Orły 2020. Aktorka nominowana jest w kategorii Najlepsza główna rola kobieca za rolę w Bożym Ciele. Nasza rozmówczyni trzyma jednak kciuki za kogo innego… Za kogo? Zobacz nasz wywiad wideo do końca. Z kolei na transmisję przyznania Orłów zapraszamy 2 marca o godzinie 20:00 w Canal+. 

Aleksandra Konieczna, VIVA! listopad 2017
Fot. Olga Majrowska

Oscary 2020: Boże ciało, Jan Komasa, Bartosz Bielenia, Polacy na czerwonym dywanie, LEPSZA JAKOŚĆ
Fot. Getty Images

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.