TYLKO U NAS!

Agnieszka Więdłocha i Maciej Stuhr zdradzili nam sekrety Planety Singli 2!

Czy druga część filmowego hitu powtórzy sukces pierwszej?

Konrad Szczęsny 6 listopada 2018 17:44

Już w piątek 9 listopada na ekrany polskich kin wejdzie druga część Planety singli – filmu, którego pierwsza odsłona odniosła ogromny sukces komercyjny i podbiła serca widzów. W rolach głównych wystąpią w nim Maciej Stuhr i Agnieszka Więdłocha, jednak na dużym ekranie pojawią się również Danuta Stenka, Iza Miko oraz... Maffashion! Sprawdź, jakie szczegóły produkcji zdradzili nam przed kamerą!

Planeta singli 2 - gwiazdy o udziale w filmie. Co czeka widzów?

Wszyscy zgodnie podkreślają, że do udziału w zdjęciach przekonał ich scenariusz. To on stanowi o sile drugiej części Planety singli. Jak pracowało im się na planie? Czego widzowie mogą spodziewać się po tym filmie? Jakie wątki zostaną w nim poruszone?

Kogo zagra znana dotąd przede wszystkim jako blogerka modowa Maffashion i dlaczego udział w tej produkcji był dla Izy Miko nie lada wyzwaniem? Wreszcie: co czeka bohaterkę graną przed Danutę Stenkę i dlaczego Agnieszka Więdłocha porównała prace nad filmem do... Listy Schindlera?

Odpowiedzi na te i inne pytania poznasz, oglądając nasz materiał wideo z premiery filmu, która odbyła się 5 listopada w Warszawie!  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.