WIDEO VIVY

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Zobacz, jak wyglądały kulisy naszej okładkowej sesji

Gabriela Czernecka 27 sierpnia 2021 13:55

Ich związek od początku wzbudzał spore zainteresowanie mediów. Choć dzieli ich 36 lat, połączyła przyjaźń, która przerodziła się w coś więcej. Małgorzata i Karol Strasburgerowie wzięli ślub i dwa lata temu zostali rodzicami córeczki, Laury, która szybko stała się ich oczkiem w głowie.

Małgorzata i Karol Strasburgerowie w sesji VIVY!

Dotychczas niewiele mówili o łączącej ich relacji, ale dziś w najnowszym wywiadzie dla magazynu VIVA! w rozmowie z Krystyną Pytlakowską Karol Strasburger mówi wprost: „Po prostu chcieliśmy mieć dziecko. Gdy poznałem Małgosię, wiedziałem, że ona jest na to gotowa”. Córeczka tylko wzmocniła ich relację, która zdaje się być silniejsza niż kiedykolwiek.

Zobacz: Karol Strasburger: „Nikt nie będzie nam wciskał czy kombinował, że to moja żona »chwyciła« mnie na dziecko”

„To najbardziej odpowiedzialne z wyzwań i musisz być absolutnie pewien, że masz w sobie poczucie tej misji oraz emocjonalne i, co ważne, materialne warunki, aby ją wypełnić. To nie jest chwilowa przygoda, to podróż przez całe nasze życie, często z przygodami, na które musisz być gotowy. Bardzo poważnie podchodziliśmy do tej sprawy. Ostatnio zastanawiałam się, co się dla mnie zmieniło, i stwierdziłam, że właściwie moje poukładane, jak przystało na dobrego menedżera, życie zaczynam od początku”, mówi wprost Małgorzata Strasburger. Całą rozmowę z parą znajdziecie w najnowszym wydaniu magazynu VIVA!, który już od czwartku 26 sierpnia, w sprzedaży, a tymczasem zobaczcie, jak powstawały kulisy naszej sesji!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?