WIDEO VIVY

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Zobacz, jak wyglądały kulisy naszej okładkowej sesji

Gabriela Czernecka 27 sierpnia 2021 13:55

Ich związek od początku wzbudzał spore zainteresowanie mediów. Choć dzieli ich 36 lat, połączyła przyjaźń, która przerodziła się w coś więcej. Małgorzata i Karol Strasburgerowie wzięli ślub i dwa lata temu zostali rodzicami córeczki, Laury, która szybko stała się ich oczkiem w głowie.

Małgorzata i Karol Strasburgerowie w sesji VIVY!

Dotychczas niewiele mówili o łączącej ich relacji, ale dziś w najnowszym wywiadzie dla magazynu VIVA! w rozmowie z Krystyną Pytlakowską Karol Strasburger mówi wprost: „Po prostu chcieliśmy mieć dziecko. Gdy poznałem Małgosię, wiedziałem, że ona jest na to gotowa”. Córeczka tylko wzmocniła ich relację, która zdaje się być silniejsza niż kiedykolwiek.

Zobacz: Karol Strasburger: „Nikt nie będzie nam wciskał czy kombinował, że to moja żona »chwyciła« mnie na dziecko”

„To najbardziej odpowiedzialne z wyzwań i musisz być absolutnie pewien, że masz w sobie poczucie tej misji oraz emocjonalne i, co ważne, materialne warunki, aby ją wypełnić. To nie jest chwilowa przygoda, to podróż przez całe nasze życie, często z przygodami, na które musisz być gotowy. Bardzo poważnie podchodziliśmy do tej sprawy. Ostatnio zastanawiałam się, co się dla mnie zmieniło, i stwierdziłam, że właściwie moje poukładane, jak przystało na dobrego menedżera, życie zaczynam od początku”, mówi wprost Małgorzata Strasburger. Całą rozmowę z parą znajdziecie w najnowszym wydaniu magazynu VIVA!, który już od czwartku 26 sierpnia, w sprzedaży, a tymczasem zobaczcie, jak powstawały kulisy naszej sesji!  

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.