Małgorzata Strasburger, Karol Strasburger, VIVA! 16/2021
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Polski miliarder doczekał się dziecka w wieku 77 lat. Karol Strasburger dał mu cenną radę

„Chciałbym nie dawać rad nikomu, ponieważ dawanie rad to jest najgorsze, co może być. Każdy tę drogę sam musi przejść”

Maria Elas 20 czerwca 2024 12:02
Małgorzata Strasburger, Karol Strasburger, VIVA! 16/2021
Fot. Olga Majrowska

Rodzina 77-letniego miliardera Józefa Wojciechowskiego znów się powiększyła! Wraz z młodszą od siebie o prawie pięć dekad partnerką powitali na świecie drugie dziecko, tym razem córeczkę. Internauci momentalnie pośpieszyli z gratulacjami dla szczęśliwych rodziców. Sytuację skomentował także Karol Strasburger, który sam ojcem został także po siedemdziesiątce. Jakie przekazał im rady?

Związek Józefa Wojciechowskiego i Patrycji Tuchlińskiej: dzieli ich prawie pięć dekad

O związku Józefa Wojciechowskiego, byłego właściciela Polonii Warszawa i szefa holdingu budowlanego JW Construction z młodszą o aż 48 lat partnerką było nieraz głośno, głównie właśnie z ich dość kontrowersyjnej różnicy wieku.  Wydaje się jednak, że hejt i złośliwe komentarze w ogóle ich nie dosięgają: od kilku lat tworzą zgraną parę, a nawet założyli rodzinę. 

W 2021 r. ich rodzina powiększyła się po raz pierwszy. Wówczas na świat przyszedł ich synek, który od razu stał się oczkiem w ich głowach. Teraz, jak podaje „Gazeta Krakowska”, szczęście rodziców miało się podwoić: na świecie para przywitała drugie dziecko, tym razem dziewczynkę, której nadali imię Aurora, co w języku łacińskim oznacza „jutrzenkę” lub „zorzę polarną”. 

Wieści o ich szczęściu szybko obiegły media. Dotarły one także do Karola Strasburgera, który sam ojcem został bardzo późno: w 2019 r. gdy miał 72 lata narodziła się jego pierwsza córka Laura. Jaką radę przekazał miliarderowi? 

Czytaj też: Pochodzi z Izraela, jest od niej dwie dekady starszy. Kim jest mąż Weroniki Książkiewicz?

Józef Wojciechowski,  Gala Mistrzow Sportu 2020
Fot. TRICOLORS/East News
Józef Wojciechowski, Patrycja Tuchlińska, Gala Mistrzów Sportu 2020

Karol Strasburger dał Józefowi Wojciechowskiemu ważną radę

Znany z teleturnieju „Familiada” prezenter i aktor również jest w związku z młodszą o 40 lat kobietą, Małgorzatą Weremczuk. Para w 2019 r. stanęła na ślubnym kobiercu, a jeszcze w tym samym roku zostali rodzicami Laury. Ojcostwo w tak dojrzałym wieku, już po siedemdziesiątce, jest bardzo dużym wyzwaniem. 

Właśnie dlatego prezenter za pośrednictwem wywiadu dla portalu Shownews postanowił dać miliarderowi ważną radę. „Chciałbym nie dawać rad nikomu, ponieważ dawanie rad to jest najgorsze, co może być. Każdy tę drogę sam musi przejść. Mogę jedną radę dać charakterologiczną, że dziecko wymaga przede wszystkim miłości, opieki, poświęcenia mu absolutnie swojego czasu. Jeżeli moja rada w tym wypadku może zaistnieć, to może właśnie taka, że jeżeli masz dziecko, no to się nim zajmuj w całości. No i trzeba się uzbroić w cierpliwość, bo dziecko ma swój świat, który należy zrozumieć, poznać i pokochać” mówił. 

Zgadzacie się z jego słowami?  

Zobacz również: Sam pracuje na własny rachunek, ojciec nie przyszedł na jego ślub. Syn Roberta Janowskiego nie mówi o ich relacjach

Małgorzata Strasburger, Karol Strasburger, VIVA! 16/2021
Fot. Olga Majrowska

Małgorzata Strasburger, Karol Strasburger, VIVA! 16/2021

Małgorzata Strasburger, Karol Strasburger, VIVA! 16/2021
Fot. Olga Majrowska

Małgorzata Strasburger, Karol Strasburger, VIVA! 16/2021

[Ostatnia publikacja na Viva Historie 22.06.2024 r.]

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.