Weronika Książkiewicz, jesienna ramówka TVN 2022
Fot. Pawel Przybyszewski / Forum
O tym się mówi!

Pochodzi z Izraela, jest od niej dwie dekady starszy. Kim jest mąż Weroniki Książkiewicz?

„Ślub był jego pomysłem"

Aleksandra Frankowska 20 czerwca 2024 09:41
Weronika Książkiewicz, jesienna ramówka TVN 2022
Fot. Pawel Przybyszewski / Forum

Weronika Książkiewicz dość długo ukrywała, że wyszła za mąż za swojego partnera. Teraz mówi już o tym otwarcie, a w wywiadzie dla Super Expressu potwierdziła, że jej mężem został Heskel Nathaniel, izraelski biznesmen, z którym związała się jeszcze przed pandemią. Starszy o blisko 20 lat mężczyzna nie jest osobą publiczną, ale świetnie radzi sobie w biznesie. Kim jest i co robi mąż aktorki?

Weronika Książkiewicz jest mężatką

Weronika Książkiewicz w programie TVP "Ewa i jej goście" po raz pierwszy opowiedziała o swoim ślubie. Miał on miejsce zeszłej jesieni i małżonkowie trzymali tę informację w sekrecie. Wiedziały o tym tylko najbliższe osoby. 

"Nigdy o tym głośno nie mówiłam oficjalnie. Nikt nie wie. Jestem szczęśliwą mężatką. Stało się to całkiem niedawno. We wrześniu mieliśmy pierwszy ślub - taką ceremonię duchową. A teraz w marcu cywilną, w dniu moich urodzin, 21 marca. Także już jestem po dwóch ślubach i nikt nie wiedział" - powiedziała dla TVP Książkiewicz.

ZOBACZ: Sam pracuje na własny rachunek, ojciec nie przyszedł na jego ślub. Syn Roberta Janowskiego nie mówi o ich relacjach

Kim jest Heskel Nathaniel?

Weronika Książkiewicz potwierdziła "Super Expressowi", że jej mąż nazywa się Heskel Nathaniel. Mąż aktorki ukończył studia w Londynie i jest związany z branżą deweloperską. Jak podaje Świat Gwiazd, para poznała się w okolic 2020 roku i została rozłączona przez pandemię. 

„Ślub był jego pomysłem. Weronika na początku była sceptycznie nastawiona do zamążpójścia ze względu na nienajlepsze przejścia z mężczyznami. Aż dziwne, że nikt od tego czasu nie zauważył, że na palcu Weroniki jest obrączka. Nigdy nie ukrywała jej na zdjęciach publikowanych w mediach społecznościowych” - cytuje wywiad Pomponik.

Weronika Książkiewicz, Dzień Dobry TVN, 2023
Fot. MATEUSZ GROCHOCKI/Dzien Dobry TVN/East News

CZYTAJ: Pojawiła się publicznie, wywołała zaniepokojenie. Mowa ciała Williama mówi wszystko o stanie Kate?

Para jet ze sobą bardzo szczęśliwa, a Książkiewicz podkreśliła, że miłość można znaleźć w każdym wieku. W jej przypadku było to 40-stce. Jeszcze raz gratulujemy! 

Źródła: Super Express, Świat Gwiazd, TVP, Pomponik

[Ostatnia publikacja na Viva Historie 21.06.2024 r.]

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.