WIDEO VIVY.PL

Magda Gessler z trudem prowadzi Kuchenne rewolucje w pandemii: „Jest jak na wojnie...”

Gwiazda TVN poświęca się dla programu. Co jest dla niej najtrudniejsze?

Rafał Kowalski 24 kwietnia 2021 13:59

Magda Gessler zakończyła zdjęcia do 22. edycji Kuchennych rewolucji, których efekty można obserwować na kanale TVN. Ostatnie miesiące pracy były dla restauratorki ciężkie, bo nagrania w pandemii to nie bułka z masłem. Poza tym także lokale Magdy Gessler musiały poradzić sobie ze złym czasem dla gastronomii. Co wymyśliła gwiazda?

Magda Gessler o rewolucjach w czasie obostrzeń i kondycji U Fukiera

Ulubienica widzów w rozmowie z VIVĄ.pl przyznała, że ostatnie odcinki Kuchennych rewolucji były jednymi z trudniejszych do zrealizowania. „Dla mnie to ogromne wyzwanie, bo jestem bez maseczki. Prowadzę to w takich warunkach, jakby była wojna. Bo to jest zamknięte, tam nie można kupić dekoracji, inne sklepy też zamknięte… Ale jak się chce to wszystko można”, podsumowała starania całej ekipy Magda Gessler.

Przed naszą kamerą zapytaliśmy też o to, jak w pandemii trzyma się U Fukiera – najsłynniejsza restauracja należąca do Magdy Gessler. Okazuje się, że lokal zmienił swój charakter i menu. „Mam zamkniętą restaurację, ale i u nas jest okienko, z którego wydajemy atrakcyjne dania. Obniżyliśmy ceny, a rodzaj jedzenia jest bardziej popularny, prosty, polski. Placki ziemniaczane, bułki ze schabowym… To okienko jest fantastyczne”, wytłumaczyła VIVIE.pl restauratorka.

Co jeszcze nam zdradziła? Zobaczcie wideo do końca. 

Zachęcamy też do zakupu nowej VIVY w wersji papierowej - tam rozmowa z Magdą Gessler o tym, jaką czuje się babcią i jak zmieniła ją pandemia. 

ZOBACZ TEŻ: Kuchenne rewolucje mają ponad 10 lat. Magda Gessler ma na planie szereg wymagań!

Magda Gessler, VIVA! 8/2021
Fot. Filip Zwierzchowski/Das Agency

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.