TYLKO U NAS

Magdę Gessler i jej syna wiele różni, ale łączy wspólna pasja do gotowania!

Jak czują się we wspólnej kuchni?

Roman Praszyński 19 listopada 2018 19:11

Magdę Gessler i jej syna, Tadeusza Müllera, łączy wyjątkowa więź. Mimo że wiele ich różni, łączy ich wspólna pasja do gotowania. . Tadeusz Müller jest synem Magdy Gessler i niemieckiego dziennikarza, Volkharta Müllera. W wyniku rodzinnej tragedii matka i syn opuścili Hiszpanię i przeprowadzili się do Polski. Mówić po polsku Tadeusz nauczył się dopiero w wieku ośmiu lat.

Tylko u nas matka i syn po raz pierwszy wystąpili we wspólnej sesji zdjęciowej. Jak czują się we wspólnej kuchni? Zobacz w naszym wideo! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.