TYLKO U NAS

Magdę Gessler i jej syna wiele różni, ale łączy wspólna pasja do gotowania!

Jak czują się we wspólnej kuchni?

Roman Praszyński 19 listopada 2018 19:11

Magdę Gessler i jej syna, Tadeusza Müllera, łączy wyjątkowa więź. Mimo że wiele ich różni, łączy ich wspólna pasja do gotowania. . Tadeusz Müller jest synem Magdy Gessler i niemieckiego dziennikarza, Volkharta Müllera. W wyniku rodzinnej tragedii matka i syn opuścili Hiszpanię i przeprowadzili się do Polski. Mówić po polsku Tadeusz nauczył się dopiero w wieku ośmiu lat.

Tylko u nas matka i syn po raz pierwszy wystąpili we wspólnej sesji zdjęciowej. Jak czują się we wspólnej kuchni? Zobacz w naszym wideo! 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.