WIDEO VIVY!

Tylko u nas! Magda Gessler chce otworzyć z synem wspólną restaurację

To nie wszystkie sekrety, które zdradzili nam mama i syn

Rafał Kowalski 17 listopada 2018 12:55

Magda Gessler i Tadeusz Muller są dowodem na istnienie przyjaźni między matką a synem. Przy okazji sesji do magazynu VIVA! znani restauratorzy usiedli przed obiektywem naszej kamery i odpowiedzieli na kilka pytań. Dzięki krótkiemu wywiadowi dowiedzieliśmy się między innymi, że gwiazda TVN chciałaby otworzyć z synem wspólną restaurację!

To nie wszystkie sekrety, o których opowiedzieli nam nasi bohaterowie. Jeśli jesteście ciekawi, dlaczego Taduesz studiował psychologię, ale nie związał z nią przyszłości, albo czy syn Magdy Gessler ogląda Kuchenne rewolucje, to koniecznie musicie obejrzeć nasze wideo. Z kolei na długą rozmową z kreatorką smaku i Tadueszem zapraszamy do Was do najnowszego papierowego numeru VIVY! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.