WIDEO VIVY!

Tylko u nas! Magda Gessler chce otworzyć z synem wspólną restaurację

To nie wszystkie sekrety, które zdradzili nam mama i syn

Rafał Kowalski 17 listopada 2018 12:55

Magda Gessler i Tadeusz Muller są dowodem na istnienie przyjaźni między matką a synem. Przy okazji sesji do magazynu VIVA! znani restauratorzy usiedli przed obiektywem naszej kamery i odpowiedzieli na kilka pytań. Dzięki krótkiemu wywiadowi dowiedzieliśmy się między innymi, że gwiazda TVN chciałaby otworzyć z synem wspólną restaurację!

To nie wszystkie sekrety, o których opowiedzieli nam nasi bohaterowie. Jeśli jesteście ciekawi, dlaczego Taduesz studiował psychologię, ale nie związał z nią przyszłości, albo czy syn Magdy Gessler ogląda Kuchenne rewolucje, to koniecznie musicie obejrzeć nasze wideo. Z kolei na długą rozmową z kreatorką smaku i Tadueszem zapraszamy do Was do najnowszego papierowego numeru VIVY! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.