WIDEO VIVY!

Tylko u nas! Magda Gessler chce otworzyć z synem wspólną restaurację

To nie wszystkie sekrety, które zdradzili nam mama i syn

Rafał Kowalski 17 listopada 2018 12:55

Magda Gessler i Tadeusz Muller są dowodem na istnienie przyjaźni między matką a synem. Przy okazji sesji do magazynu VIVA! znani restauratorzy usiedli przed obiektywem naszej kamery i odpowiedzieli na kilka pytań. Dzięki krótkiemu wywiadowi dowiedzieliśmy się między innymi, że gwiazda TVN chciałaby otworzyć z synem wspólną restaurację!

To nie wszystkie sekrety, o których opowiedzieli nam nasi bohaterowie. Jeśli jesteście ciekawi, dlaczego Taduesz studiował psychologię, ale nie związał z nią przyszłości, albo czy syn Magdy Gessler ogląda Kuchenne rewolucje, to koniecznie musicie obejrzeć nasze wideo. Z kolei na długą rozmową z kreatorką smaku i Tadueszem zapraszamy do Was do najnowszego papierowego numeru VIVY! 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.