WIDEO VIVY!

Tylko u nas! Magda Gessler chce otworzyć z synem wspólną restaurację

To nie wszystkie sekrety, które zdradzili nam mama i syn

Rafał Kowalski 17 listopada 2018 12:55

Magda Gessler i Tadeusz Muller są dowodem na istnienie przyjaźni między matką a synem. Przy okazji sesji do magazynu VIVA! znani restauratorzy usiedli przed obiektywem naszej kamery i odpowiedzieli na kilka pytań. Dzięki krótkiemu wywiadowi dowiedzieliśmy się między innymi, że gwiazda TVN chciałaby otworzyć z synem wspólną restaurację!

To nie wszystkie sekrety, o których opowiedzieli nam nasi bohaterowie. Jeśli jesteście ciekawi, dlaczego Taduesz studiował psychologię, ale nie związał z nią przyszłości, albo czy syn Magdy Gessler ogląda Kuchenne rewolucje, to koniecznie musicie obejrzeć nasze wideo. Z kolei na długą rozmową z kreatorką smaku i Tadueszem zapraszamy do Was do najnowszego papierowego numeru VIVY! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.