WIDEO VIVY!

Tylko u nas! Magda Gessler chce otworzyć z synem wspólną restaurację

To nie wszystkie sekrety, które zdradzili nam mama i syn

Rafał Kowalski 17 listopada 2018 12:55

Magda Gessler i Tadeusz Muller są dowodem na istnienie przyjaźni między matką a synem. Przy okazji sesji do magazynu VIVA! znani restauratorzy usiedli przed obiektywem naszej kamery i odpowiedzieli na kilka pytań. Dzięki krótkiemu wywiadowi dowiedzieliśmy się między innymi, że gwiazda TVN chciałaby otworzyć z synem wspólną restaurację!

To nie wszystkie sekrety, o których opowiedzieli nam nasi bohaterowie. Jeśli jesteście ciekawi, dlaczego Taduesz studiował psychologię, ale nie związał z nią przyszłości, albo czy syn Magdy Gessler ogląda Kuchenne rewolucje, to koniecznie musicie obejrzeć nasze wideo. Z kolei na długą rozmową z kreatorką smaku i Tadueszem zapraszamy do Was do najnowszego papierowego numeru VIVY! 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.