TYLKO U NAS!

Zaczęło się od tańca... Jan i Lenka Klimentowie w zmysłowym teledysku VIVY!

Para w miłosnym uniesieniu

Olga Figaszewska 20 marca 2018 16:30

Zakochali się w Tańcu z Gwiazdami, a swoją starość pokazali w programie The Story  Of My Life. Historia naszego życia. Lenka i Jan Klimentowie tworzą niezwykłą parę.  To pod okiem Jana Klimenta zdobywała taneczne doświadczenie. Mimo że dzieli ich 15 lat, a ich relacja była dość burzliwa, oni pokonali przeciwności i wciąż są razem.  I w tańcu przekazują wszystkie emocje!

Jan i Lenka Klimentowie o pierwszym spotkaniu

Jan Kliment: „Poznaliśmy się, gdy Lenka miała 10 lat. Szkoliłem dzieciaki razem z moją partnerką. Miałem 25 lat i przez myśl mi nie przeszło, że…”. Lenka: „Ani mi. Gdyby ktoś powiedział wtedy, że to będzie mój mąż, popukałabym się w głowę”.

Lenka i Jan Klimentowie o poświęceniu w imię miłości

Jan: „Byłem zakochany. Lenka przeprowadziła się do Warszawy”. Lenka: „Było mi ciężko w Polsce. Zostawiłam pracę, rodzinę. Ani języka, ani przyjaciół. A o romansach Janka rozpisywały się gazety”.

Lenka Kliment o zaręczynach

Jan oświadczył się Lence trzy lata temu w Portoryko. Pobrali się dwa lata temu w Ostrawie.

Jan: „Ona ma zamknięte oczy. A ja walczę z pudełkiem. Ukryłem go w spodniach pod paskiem”. Lenka: „Otworzyłam oczy. Janek klęczał obok. Bardzo chciałam, żeby mi się oświadczył. Gdy to zrobił, chciałam krzyczeć na całą restaurację”.

Lenka i Jan Klimentowie o planach na przyszłość

Lenka: „Janek chciałby na starość mieć dom nad morzem”. Jan: „A do tego schronisko dla piesków. Dla Lenki”. Lenka: „I będziemy mieć dzieci. Kiedyś”. Jan: „Ja już bym chciał”. Lenka: „Jak będzie dziecko, to super. Ale nie będę planować na siłę”. 

Cały wywiad z Lenką i Janem Klimentami w nowej VIVIE! w kioskach od czwartku 22 marca.

Martyna Wojciechowska, okładka, VIVA! marzec 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Co jeszcze w nowej VIVIE! 6/2018?

Roztańczona miłość Lenki i Jana Klimetów. Pokochali się, rozstali i pobrali. Historia znanych tancerzy. Robert Makłowicz od 20 lat gotuje w dziwnych miejscach - na wulkanie, lodowcu. Dlaczego? Magdalena Bogulak jako zaraziła Polki potrzebą upiększania się. Czy jej życie było równie piękne? Cindy Crawford & Rande Gerber  - przepis na małżeństwo idealne. Jakie tajemnice skrywa ich związek? A także, OSCARY 2018. To już 90. edycja największego filmowego święta. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Mają własny sad, kurnik i kaplicę. Tak wygląda wymarzony dom Wojciecha Modesta i Agnieszki Amaro

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.