TYLKO U NAS!

Zaczęło się od tańca... Jan i Lenka Klimentowie w zmysłowym teledysku VIVY!

Para w miłosnym uniesieniu

Olga Figaszewska 20 marca 2018 16:30

Zakochali się w Tańcu z Gwiazdami, a swoją starość pokazali w programie The Story  Of My Life. Historia naszego życia. Lenka i Jan Klimentowie tworzą niezwykłą parę.  To pod okiem Jana Klimenta zdobywała taneczne doświadczenie. Mimo że dzieli ich 15 lat, a ich relacja była dość burzliwa, oni pokonali przeciwności i wciąż są razem.  I w tańcu przekazują wszystkie emocje!

Jan i Lenka Klimentowie o pierwszym spotkaniu

Jan Kliment: „Poznaliśmy się, gdy Lenka miała 10 lat. Szkoliłem dzieciaki razem z moją partnerką. Miałem 25 lat i przez myśl mi nie przeszło, że…”. Lenka: „Ani mi. Gdyby ktoś powiedział wtedy, że to będzie mój mąż, popukałabym się w głowę”.

Lenka i Jan Klimentowie o poświęceniu w imię miłości

Jan: „Byłem zakochany. Lenka przeprowadziła się do Warszawy”. Lenka: „Było mi ciężko w Polsce. Zostawiłam pracę, rodzinę. Ani języka, ani przyjaciół. A o romansach Janka rozpisywały się gazety”.

Lenka Kliment o zaręczynach

Jan oświadczył się Lence trzy lata temu w Portoryko. Pobrali się dwa lata temu w Ostrawie.

Jan: „Ona ma zamknięte oczy. A ja walczę z pudełkiem. Ukryłem go w spodniach pod paskiem”. Lenka: „Otworzyłam oczy. Janek klęczał obok. Bardzo chciałam, żeby mi się oświadczył. Gdy to zrobił, chciałam krzyczeć na całą restaurację”.

Lenka i Jan Klimentowie o planach na przyszłość

Lenka: „Janek chciałby na starość mieć dom nad morzem”. Jan: „A do tego schronisko dla piesków. Dla Lenki”. Lenka: „I będziemy mieć dzieci. Kiedyś”. Jan: „Ja już bym chciał”. Lenka: „Jak będzie dziecko, to super. Ale nie będę planować na siłę”. 

Cały wywiad z Lenką i Janem Klimentami w nowej VIVIE! w kioskach od czwartku 22 marca.

Martyna Wojciechowska, okładka, VIVA! marzec 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Co jeszcze w nowej VIVIE! 6/2018?

Roztańczona miłość Lenki i Jana Klimetów. Pokochali się, rozstali i pobrali. Historia znanych tancerzy. Robert Makłowicz od 20 lat gotuje w dziwnych miejscach - na wulkanie, lodowcu. Dlaczego? Magdalena Bogulak jako zaraziła Polki potrzebą upiększania się. Czy jej życie było równie piękne? Cindy Crawford & Rande Gerber  - przepis na małżeństwo idealne. Jakie tajemnice skrywa ich związek? A także, OSCARY 2018. To już 90. edycja największego filmowego święta. 

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!