WIDEO VIVY!

Co Karolina Pisarek wzięłaby ze sobą na bezludną wyspę? Sprawdziliśmy!

Modelka ujawniła też, jak wspomina przygodę z programem „Ameryka Express”

Redakcja VIVA! 3 lipca 2020 13:45

Co wzięłaby ze sobą na bezludną wyspę, jaka jest jej ulubiona piosenka, i jaki ma... ukryty talent? Karolina Pisarek odpowiedziała na kilka podchwytliwych pytań podczas sesji dla VIVY! – zobaczcie nasze wideo! A w wywiadzie z Beatą Nowicką zdradziła, jak wspomina przygodę z programem Ameryka Express.

Karolina Pisarek w VIVIE! o programie Ameryka Express

„Byłam za granicą. Gosia Leitner, moja agentka, zadzwoniła, że jest propozycja, żebym wzięła udział w „Ameryka Express”. Byłam wniebowzięta. Już w gimnazjum marzyłam, żeby podróżować po świecie stopem”, wspomina Karolina Pisarek. „Zastanawiałam się, kogo zabrać w tę podróż życia. A ponieważ od początku karierę buduję z kobietami, doszłam do wniosku, że teraz też pokażę girls power. Zaprosiłam najlepszą przyjaciółkę, którą poznałam na pierwszym kontrakcie w Grecji cztery lata temu, Martę Gajewską. […] Stworzyłyśmy dobry team”, opowiedziała VIVIE!

Karolina Pisarek, VIVA 12/2020
Fot. Agnieszka Kulesza, Łukasz Pik / DAS Agency

„Nie miałyśmy pieniędzy, jedzenia, telefonu ani kontaktu z rodziną, prawdziwy survival. Poczułam się trochę jak dziecko, któremu odebrano ulubione „zabawki”: karty kredytowe i telefon”, przyznała się Beacie Nowickiej. „Na początku bywało ciężko, a potem zaczęłam cieszyć się tą chwilą, że nie mam nic. [...] To był emocjonalny rollercoaster. W ciągu jednego dnia – jak typowa kobieta – przechodziłam od śmiechu do płaczu, od szczęścia do smutku. Czegoś takiego nigdy nie doświadczyłam. Intensywność tych uczuć była niezwykła”, dodała.

Największe wrażenie zrobiły na niej „różnice między ludźmi”. „Najbardziej uderzające było to, że biedni ludzie byli bardziej skłonni nam pomóc. Byli gotowi oddać nam wszystko. Wielka refleksja życiowa. Z jednej strony piękna, z drugiej smutna. Kiedy pukałam do bogatszego domu, to albo uchylali drzwi i mówili, że nie mogą nic dla nas zrobić, albo w ogóle nie otwierali. Ubodzy otwierali szeroko drzwi i serca”. 

Nowy numer VIVY! dostępny w punktach sprzedaży w całej Polsce, a także w formie e-wydania na stronie hitsalonik.pl

Karolina Pisarek, VIVA 12/2020
Fot. Agnieszka Kulesza, Łukasz Pik / DAS Agency

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Mają własny sad, kurnik i kaplicę. Tak wygląda wymarzony dom Wojciecha Modesta i Agnieszki Amaro

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.