WIDEO VIVY.PL

 Początki związku z Borysem Szycem nie były łatwe. Dziś Justyna Szyc-Nagłowska tworzy własny podcast

Czy długo musiała pracować na własne nazwisko?

Rafał Kowalski 6 września 2021 17:02

Justyna Szyc-Nagłowska i Borys Szyc są parą już od ośmiu lat, a małżeństwem od lat prawie dwóch. Dziś niemal każdy internauta wie, że żona znanego aktora jest dziennikarką, autorką świetnego podcastu Matka też człowiek a także bloga. Niestety nie zawsze tak było…

Justyna Szyc-Nagłowska o początkach w show-biznesie

Związek z lubianym przez tysiące Polaków aktorem niemal zawsze wiąże się z automatycznym wkroczeniem do świata mediów. Tak samo było kilka lat temu z Justyną Szyc-Nagłowską, która przez wiele osób była postrzegana tylko jako partnerka Borysa Szyca.

Czy dziennikarkę bolała taka łatka? „Wiedziałam, że tak będzie. I dlatego robiłam kolejne rzeczy, budowałam siebie i swoje nazwisko, by pokazać ludziom, że jestem Justyną Nagłowską”, powiedziała nam podczas sesji bohaterka nowej VIVY!. „Tak to już jest, że się mówi o kobiecie jako o czyjejś żonie, że się ją podpina pod mężczyznę. Na szczęście to się już zmienia, chociaż być żoną mojego męża jest być najlepiej na świecie”, dodała Justyna Szyc-Nagłowska.

Przypomnijmy, że w zeszłym roku autorka podcastu o rodzicielstwie rozwinęła ten wątek w jednym z wywiadów. „Przeszłam drogę od kochanki, przez partnerkę, narzeczoną, po żonę i matkę dziecka Borysa Szyca. Wkurzało mnie, że jestem bezimienna. Borys bardzo mnie zaskoczył swoją reakcją: zamieścił post, w którym mnie przedstawił z imienia i nazwiska. Opisał mnie jako osobny byt, a nie swoją partnerkę. Zaapelował, by nie zabierano mi mojej tożsamości”, opowiadała ulubienica internautów Wysokim Obcasom.

ZOBACZ TEŻ: Justyna Szyc-Nagłowska o związku z Borysem Szycem: „Odważyliśmy się na tę miłość, mimo że nikt nam nie dawał żadnych szans”

A jak wygląda praca Justyny Szyc-Nagłowskiej nad jej podcastem? I czego w trakcie tworzenia go gwiazda nauczyła się sama o sobie? Dowiedz się wysłuchując naszego wideo od początku do końca.

Z kolei drugi fragment wywiadu przed kamerą znajdziesz na naszym kanale na YouTubie. 

Justyna Szyc-Nagłowska, VIVA! 16/2021
Fot. Marlena Bielinska/Move Picture

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.