KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Pierwszy podcast Meghan i Harry’ego odniósł sukces, jednak to Archie skradł całe show!

To najsłodsze, co dziś usłyszycie

Ksenia Krasko 30 grudnia 2020 14:54

Zachodnie media niedawno informowały, że Meghan i Harry podpisali kontrakt z serwisem Spotify, na który będą nagrywać podcasty. W przeciwieństwie do wielu innych plotek, te doniesienia się potwierdziły i od wczoraj możemy posłuchać, jak para radzi sobie z nowym wyzwaniem. Pierwszy podcast małżeństwa odniósł sukces nie tylko ze względu na zaproszonych gości, ale przede wszystkim Archiego. Synek Meghan i Harry’ego miał coś ważnego do przekazania słuchaczom, i to nagranie zrobi Wam dzień!

Pierwszy podcast Meghan i Harry’ego na Spotify

Podcast Holiday Special, nagrany przez księżną Meghan i księcia Harry’ego, ma wyjątkowe przesłanie. W ten właśnie sposób para chciała „uhonorować pracowników, którzy stoją na pierwszej linii frontu walki z wirusem”, a także „oddać hołd osobom, które zmierzyły się z niewyobrażalną stratą w wyniku Covid-19”.

Wśród pierwszych gości małżeństwa Sussex znaleźli się między innymi słynny wokalista sir Elton John, tenisistka Naomi Osaka, prezenter James Corden i producent Tyler Perry. „To ludzie, którzy nas inspirują i których podziwiamy”, wytłumaczyła ten wybór Meghan.

Po rozmowach z zaproszonymi gwiazdami, para złożyła słuchaczom życzenia z okazji nowego roku. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że fani usłyszeli małego Archiego, który dołączył do rodziców. „Możesz tu coś powiedzieć. Powtarzaj za mną, gotowy? Szczęśliwego...”, słyszymy Harry’ego, który zwraca się do synka. „Szczęśliwego...”, powtarza rozbrajająco Archie. „Nowego...”, kontynuuje Harry. „Nowego... roku!”, dodaje maluch i zaraźliwie się śmieje wraz z tatą i mamą.

Internauci twierdzą, że Archie już teraz ma amerykański akcent. Jak piszą, zapewne to wpływ nie tylko genów (Meghan urodziła się w USA), ale i tego, że dziecko młodych royalsów po prostu dorasta w Stanach Zjednoczonych. Też zwróciliście na to uwagę? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…