TYLKO U NAS!

Jola Czaja, redaktor kreatywna magazynu VIVA!, spełniła marzenie czytelniczki!

Panie wzięły udział w pokazie duetu Paprocki&Brzozowski

Konrad Szczęsny 19 września 2018 18:29

To ona stoi za wizerunkami polskich gwiazd! Z niektórymi łączy ją wyjątkowa więź. Od dwudziestu lat bierze udział w tworzeniu najpiękniejszych okładek naszego magazynu. Poddały jej się Martyna Wojciechowska, Karolina Szostak czy Ewa Chodakowska! Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych! W ciągu kilku godzin sprowadzi ubrania na sesje z innego miasta, a nawet... kraju!

Dzień z Jolą Czają!

Na Instagramie, jako Czaja Wyczaja, dzieli się z obserwatorami pozytywną energią i cennymi poradami, dotyczącymi nie tylko świata mody. Jola Czaja, redaktor kreatywna sesji zdjęciowych i stylistka VIVY! stworzyła swój własny, niepowtarzalny cykl!

W jego ramach wraz z Justyną, wybrała się na pokaz duetu Paprocki&Brzozowski. Jak spędziły ten dzień? Jak wyglądały ekscytujące przygotowania i w jakiej stylizacji panie wybrały się na to doniosłe modowe wydarzenie? Sprawdź!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…