VIDEO VIVY!

Edyta Herbuś o roli jurorki: „Na początku nie byłam przekonana”

Dlaczego przyjęła propozycję?

Monika Katarzyna Krupska 28 września 2018 13:30

Kocha taniec jak nikt inny i świetnie się na nim zna. Edyta Herbuś to nowa jurorka tanecznego programu World of Dance. Kiedy jednak kilka miesięcy temu zaproponowano jej ocenianie uczetników, nie zgodziła się od razu. Dlaczego? Tylko nam gwiazda odpowiedziała! 

Edyta Herbuś o World of Dance 

„Musiałam dać sobie chwilę czasu, co to dla mnie znaczy, czy ja chcę w takiej roli występować. Na początku nie byłam przekonana, a później uznałam, że to jest dobry pomysł, bo ja przeszłam tę drogę, którą dzisiaj idą nasi uczestnicy”, zdradza VIVIE! tancerka. I dodaje, że to jest szansa na ciekawe spotkania z innymi ludźmi, którzy mają taką samą pasję jak ona.  

„Zobaczyłam, że tym drogowskazem jest pasja, że to doświadczenie i to co ja już mam za sobą daje mi największy powód do tego żeby dzisiaj zasiąść za stołem i nie być osobą oceniającą, tylko patrzeć na nich jak na partnerów”, ocenia Edyta Herbuś. 

Zobaczcie nasze wideo. Co jeszcze o World of Dance mówi tancerka?  

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.