VIDEO VIVY!

Edyta Herbuś o roli jurorki: „Na początku nie byłam przekonana”

Dlaczego przyjęła propozycję?

Monika Katarzyna Krupska 28 września 2018 13:30

Kocha taniec jak nikt inny i świetnie się na nim zna. Edyta Herbuś to nowa jurorka tanecznego programu World of Dance. Kiedy jednak kilka miesięcy temu zaproponowano jej ocenianie uczetników, nie zgodziła się od razu. Dlaczego? Tylko nam gwiazda odpowiedziała! 

Edyta Herbuś o World of Dance 

„Musiałam dać sobie chwilę czasu, co to dla mnie znaczy, czy ja chcę w takiej roli występować. Na początku nie byłam przekonana, a później uznałam, że to jest dobry pomysł, bo ja przeszłam tę drogę, którą dzisiaj idą nasi uczestnicy”, zdradza VIVIE! tancerka. I dodaje, że to jest szansa na ciekawe spotkania z innymi ludźmi, którzy mają taką samą pasję jak ona.  

„Zobaczyłam, że tym drogowskazem jest pasja, że to doświadczenie i to co ja już mam za sobą daje mi największy powód do tego żeby dzisiaj zasiąść za stołem i nie być osobą oceniającą, tylko patrzeć na nich jak na partnerów”, ocenia Edyta Herbuś. 

Zobaczcie nasze wideo. Co jeszcze o World of Dance mówi tancerka?  

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.