O TYM SIĘ MÓWI

50 mam i ich dzieci z zespołem Downa… To karaoke to istny wyciskacz łez!

Dzisiaj Światowy Dzień Zespołu Downa. One świętują codziennie!

Gabriela Czernecka 21 marca 2019 14:03

Dziś Światowy Dzień Zespołu Downa. One świętują go codziennie. Bo codziennie wychowują, dbają i spędzają czas ze swoimi pociechami, czterolatkami, które posiadają dodatkowy chromosom. Jedna z tych wyjątkowych mam, Rebeca Carless, która ma trójkę dzieci w tym Archiego wpadła na genialny pomysł. Wraz z 49 innymi mamami zdecydowały się na samochodowe karaoke. To wideo wzruszy was do łez!

Światowy Dzień Zespołu Downa - karaoke mam z dziećmi

Wideo nagrały w ubiegłym roku, ale dziś w rocznicę jego powstania znów jest o nim głośno. Nikogo to jednak nie dziwi, bowiem zaledwie po odtworzeniu paru sekund filmu, nie można oderwać od niego wzroku. Tyle szczęścia, miłości i czułości, jakie zostało przelane na ekran w ciągu tych kilku minut z pewnością poprawi Wam dzień, a już na pewno sprawi, że się uśmiechniecie. Radosne mamy w towarzystwie swoich dzieci wykonują piosenkę Christiny Perri A thousand years.

Robią to w dość oryginalny sposób, bowiem odwzorowują utwór również językiem gestów. A wszystko to po to, by wspierać komunikację dzieci z zespołem Downa. Pięćdziesiąt kobiet wraz ze swoimi pociechami zorganizowały się w ramach grupy na Fecebooku, która zrzesza mamy dzieci z dodatkowym chromosomem. To wideo podbiło nasze serca, a jak wam się podoba?

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.