O TYM SIĘ MÓWI

Dziś obchodzimy święto wyjątkowych przyjaciół... Trwa Dzień Psa!

Nasze wideo na pewno poprawi Wam humor!

Ksenia Krasko 1 lipca 2020 07:55

Rasowe i kundelki, puszyste i bez sierści, warczące, skaczące, rozrabiające, duże i małe, energiczne i leniwe, i po prostu najukochańsze na świecie... Dziś obchodzimy dzień najwierniejszego przyjaciela człowieka – Dzień Psa!

Dzień Psa - święto 1 lipca

Ten wyjątkowy dzień ustanowiony został w 2007 przez redakcję czasopisma Przyjaciel Pies. Nie jest to święto oficjalne, a Międzynarodowy Dzień Psa przypada na sierpień, ale wielbicielom czworonogów to zupełnie nie przeszkadza – w końcu każdy powód jest dobry, aby ukochany zwierzak otrzymał wyjątkowy prezent.

Redakcja Przyjaciel Pies nie bez powodu wybrała taką datę. Niestety, wakacje to okres, w którym porzucana jest ogromna liczba zwierząt... Dlatego nie tylko dziś warto pamiętać o bezpańskich pieskach. Te osoby, które nie mogą pozwolić sobie na zwierzę w domu, mogą rozważyć opcję odwiedzania schronisk – wystarczy kilka godzin w towarzystwie tych uroczych zwierzaków, aby nasze samopoczucie znacznie się polepszyło (i psów również).

Dlaczego tak bardzo kochamy psy? Mają pozytywny wpływ na nasze zdrowie, doskonale wyczuwają nastrój swojego człowieka. Z czworonożnym przyjacielem u boku nie grozi nam samotność, a tym bardziej nuda. I nie da się zaprzeczyć, że psy są najwierniejszymi przyjaciółmi człowieka.

Życzymy wszystkiego najlepszego Waszym pupilom! 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.