O TYM SIĘ MÓWI

Dziś obchodzimy święto wyjątkowych przyjaciół... Trwa Dzień Psa!

Nasze wideo na pewno poprawi Wam humor!

Ksenia Krasko 1 lipca 2020 07:55

Rasowe i kundelki, puszyste i bez sierści, warczące, skaczące, rozrabiające, duże i małe, energiczne i leniwe, i po prostu najukochańsze na świecie... Dziś obchodzimy dzień najwierniejszego przyjaciela człowieka – Dzień Psa!

Dzień Psa - święto 1 lipca

Ten wyjątkowy dzień ustanowiony został w 2007 przez redakcję czasopisma Przyjaciel Pies. Nie jest to święto oficjalne, a Międzynarodowy Dzień Psa przypada na sierpień, ale wielbicielom czworonogów to zupełnie nie przeszkadza – w końcu każdy powód jest dobry, aby ukochany zwierzak otrzymał wyjątkowy prezent.

Redakcja Przyjaciel Pies nie bez powodu wybrała taką datę. Niestety, wakacje to okres, w którym porzucana jest ogromna liczba zwierząt... Dlatego nie tylko dziś warto pamiętać o bezpańskich pieskach. Te osoby, które nie mogą pozwolić sobie na zwierzę w domu, mogą rozważyć opcję odwiedzania schronisk – wystarczy kilka godzin w towarzystwie tych uroczych zwierzaków, aby nasze samopoczucie znacznie się polepszyło (i psów również).

Dlaczego tak bardzo kochamy psy? Mają pozytywny wpływ na nasze zdrowie, doskonale wyczuwają nastrój swojego człowieka. Z czworonożnym przyjacielem u boku nie grozi nam samotność, a tym bardziej nuda. I nie da się zaprzeczyć, że psy są najwierniejszymi przyjaciółmi człowieka.

Życzymy wszystkiego najlepszego Waszym pupilom! 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.