O TYM SIĘ MÓWI

Mają miliony fanów i... futro! Oto najpopularniejsze zwierzaki Instagrama

To najsłodsze, co dziś zobaczycie!

Redakcja VIVA! 6 kwietnia 2020 08:15

Naukowcy nie mają wątpliwości, że przeglądanie uroczych zdjęć psów, kotów i innych zwierzaków to najlepszy sposób na poprawę samopoczucia. Niektórzy specjaliści wskazują, że ma to również wpływ na naszą... koncentrację.

Kogo obserwujesz na swoim Instagramie? Na pewno przyjaciół, może kilkanaście gwiazd... Dodaj do nich futrzanych celebrytów, którzy podbijają serca milionów internautów. Te (nie zawsze) puchate stworzenia są zdecydowanie warte Twojego czasu, a uśmiech pojawi się na Twojej twarzy za każdym razem, kiedy zobaczysz nowe zdjęcie czy nagranie.

Najpopularniejsze zwierzaki Instagrama znajdziesz w naszym wideo! 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.