WIDEO VIVY.PL

Dorota Wellman o przyszłości w telewizji: „Na niej życie się nie kończy. Spełniam się gdzie indziej”

Dziś pierwszy odcinek nowego projektu dziennikarki - „Inspirujące kobiety”

Rafał Kowalski 26 kwietnia 2021 17:51

Jesienią 2020 roku Dorota Wellman zaskoczyła internautów wypowiedzią na temat pracy w telewizji. Dziennikarka wyznała, że miała pomysł na program-marzenie, ale zdaniem szefów stacji nie był on możliwy do zrealizowania. „Już nic większego nie zrobię w TVN. Nie mam złudzeń. To oni nie wiedzą, co tracą”, podsumowywała gorzko gwiazda w wywiadzie dla Zwierciadła.

Pół roku później, prezenterka wraca z nowym formatem nagranym dla TVN Style. Co na chwilę przed premierą Inspirujących kobiet  Dorota Wellman myśli o pracy w stacji?

Dorota Wellman o programie Inspirujące kobiety i zawodowej przyszłości

Podczas nagrań do nowego programu TVN Style zapytaliśmy Dorotę Wellman, czy Inspirujące kobiety to program-marzenie, o którym gwiazda mówiła we wrześniu poprzedniego roku. Okazuje się, że nie. „To jest reportaż o bohaterkach. A ja mówiłam o dużym programie rozrywkowym, którego nie da się teraz zrealizować i mówiąc szczerze nie uda się go zrealizować nigdy. Cały czas mówię to bez żadnego żalu. I po prostu robię takie rzeczy, które mnie naprawdę interesują np. Inspirujące kobiety”, usłyszeliśmy przed kamerą VIVY.pl.

Dorota Wellman, czy zostanie w TVN
Fot. AGNIESZKA K. JUREK/TVN/materiał promocyjny

„Już nic większego nie zrobię w TVN”, mówiła Dorota Wellman w archiwalnym wywiadzie. Czy dziś uważa podobnie? „Patrzę  na swoją przyszłość w telewizji dobrze, nie inaczej. To, że nie zrobię wielkiego programu nie oznacza, że nie zrobię innych interesujących mnie formatów. Poza tym na telewizji życie się nie kończy, robię różne inne rzeczy. Staram się, by moje życie zawodowe było różnorodne. Telewizja nie jest końcem mojego życia, a częścią mojego życia. Ważną, ale nie najważniejszą. Spełniam się gdzie indziej”, podkreśliła dziennikarka w wywiadzie dla VIVA.pl.

Dziś o 22.25 w TVN Style premiera nowego programu Doroty Wellman. Mamy nadzieję, że polubicie Inspirujące kobiety, które opowiadają o… Zobaczcie nasze wideo, a poznacie odpowiedź na to pytanie. Dziennikarka zdradziła nam też, dlaczego marzy o powrocie magazynu Miasto Kobiet, które kilka lat temu zniknęło z anteny.

ZOBACZ TEŻ: Gosia Ohme dla VIVY.pl o problemach Doroty Wellman w TVN: „Telewizja nie jest od spełniania marzeń”

Dorota Wellman, Inspirujące kobiety
Fot. Cezary Piwowarski / TVN/ materiał promocyjny

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?