TYLKO U NAS!

Gosia Ohme o problemach Doroty Wellman w TVN: „Telewizja nie jest od spełniania marzeń”

Gwiazda stacji trzyma kciuki za koleżankę z Dzień Dobry TVN

Rafał Kowalski 12 października 2020 06:52

Kilka dni temu media obiegła wypowiedź Doroty Wellman która ze smutkiem stwierdziła, że zrobiła w telewizji TVN już wszystko. Powodem nie miał być brak zapału dziennikarki, ale niechęć ze strony szefostwa do zrealizowania jej wymarzonego programu – poradnika dla kobiet o tym, jak prowadzić dom, ale też zadbać o swoje finanse czy pewność siebie. Jak te informacje skomentowała Małgorzata Ohme – koleżanka Doroty z redakcji?

Gosia Ohme o programach marzeń i sytuacji Doroty Wellman

W rozmowie z VIVĄ.pl Gosia Ohme skomentowała ostatnią wypowiedź swojej koleżanki z Dzień Dobry TVN. Czy sytuacja Doroty Wellman jest niecodzienną? „To jest normalna rzecz w telewizji, bo program musi też mieć potencjał komercyjny. Mogę sobie wymyślić, że będę przez 12 odcinków skakać na bungee, ale pytanie czy ktoś będzie chciał to oglądać i kto za to zapłaci. Więc telewizja nie jest od spełniania naszych marzeń”, powiedziała nam Małgorzata Ohme.

Dalej dodała, że zawsze będzie wspierać Dorotę Wellman. „Jestem przekonana, że Dorota ma fajny pomysł na program i mam nadzieję, że się jej go uda zrealizować. Myślę, że tak będzie, bo ludzie po prostu chcą oglądać Dorotę. Ale jej program musi zbiec się z jakąś modą, nastrojami społecznymi i tym, co się ogląda”, zaznaczyła przed kamerą VIVY.pl prowadząca Kto odmówi pannie młodej.

A czy sama Gosia Ohme ma swój program-marzenie? Tak! „To jest program, w którym mogę być głównie psychologiem, który pomaga się odbić ludziom z najbardziej trudnych sytuacji życiowych. Chciałabym wejść w rodzinę, poznać ich i problem od podszewki i pomóc zrobić pierwszy krok ku dobremu. Te trudne sytuacje to na przykład śmierć kogoś bliskiego, zdrada, utrata pracy”, zdradziła nam ulubienica widzów.

Obejrzelibyście z chęcią taką produkcję? Więcej w wideo - zachęcamy do obejrzenia. 

Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Fot. MARTA WOJTAL

Gosia Ohme
Fot. VIP Photo/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.