WIDEO VIVY.PL

Agata Kulesza obchodzi 50. urodziny! Aktorka zdradziła nam, jak spędzi ten dzień 

Opowiedziała też o kulisach serialu „Skazana”. Tego o hicie Playera nie wiecie!

Rafał Kowalski 27 września 2021 15:11

Agata Kulesza obchodzi dziś 50. urodziny! Kilkanaście dni temu mieliśmy przyjemność spotkać się z aktorką i zapytać ją, w jaki sposób będzie obchodzić ten wyjątkowy dzień. Przy okazji poznaliśmy ciekawostki z planu serialu Skazana

Agata Kulesza o kulisach pracy na planie Skazanej

Za nami pierwsze odcinki serialu o losach Alicji Mazur. Sędziny, która niesłusznie trafia do więzienia, gdzie spotyka skazane przez nią w przeszłości kobiety. Los głównej bohaterki zaczyna się komplikować… „To życie więzienne jeszcze bardziej zaskoczy widzów w kolejnych odcinkach. Pierwszy jest tylko taką ekspozycją, przedstawieniem bohaterów. Akcja dopiero się rozpoczyna, groźnie dopiero będzie”, zapowiedziała VIVIE.pl Agata Kulesza.

A czy aktorka zapamiętała któreś wyzwanie aktorskie szczególnie? Nie było jednej najtrudniejszej sceny, ale były takie, które nie są zbyt przyjemne, gdy np. jestem ciągle wyzywana. […] Z trudności to faktycznie pracowaliśmy po 12 godzin, miejsca planu serialu były bardzo rozbite, a tego się nie kręci chronologicznie. Trzeba było  więc czasami pamiętać, jakim stanem emocjonalnym kończyłam poprzednią scenę, by zacząć inną w nowym miejscu”, wyjaśniła nam przed kamerą.

Dodała też, że duży wpływ na utrudnianie zdjęć miała pandemia oraz… niskie temperatury. „Było bardzo zimno. W Zabrzu jednego dnia aż niewyraźnie przez to mówiłyśmy”.

Zobacz też: Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza pokazały zdjęcie ze studenckich czasów! Jak zaczęła się ich przyjaźń? 

 Agata Kulesza, Skazana
Fot. Bezpłatny materiał promocyjny

50. urodziny Agaty Kuleszy. Jak je spędzi?

Przy okazji spotkania na konferencji Skazanej zapytaliśmy Agatę Kuleszę o to, czy ma już plany na swoje 50. urodziny. Taki moment wielu z nas skłaniałby do przemyśleń. Ale nie aktorkę. „Dla mnie to po prostu kolejne urodziny, tym razem akurat pięćdziesiąte i bardzo się na nie cieszę. Nie będę w pracy, mam wpisany w harmonogram wolny dzień i na pewno spotkam się z przyjaciółmi”, powiedziała nam ulubienica widzów.

Czytaj też: Agata Kulesza przyznała, że ma problemy ze zdrowiem. „Usłyszałam: to jest pokłosie pani zawodu”

W innym wywiadzie dodała z kolei, że podsłuchała rozmowę swoich przyjaciółek i wie, że planowana jest dla niej pewna niespodzianka… Życzymy udanego dnia i kolejnych zawodowych sukcesów! 

Ola Adamska, Agata Kulesza, Skazana
Fot. Bezpłatny materiał promocyjny tvn

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.