Fot. Baranowski / AKPA
Metamorfozy gwiazd

Zofia Zborowska nie jest już blondynką. Co za metamorfoza!

Takiej zmiany nikt się nie spodziewał!

Aleksandra Frankowska 6 grudnia 2023 14:27
Fot. Baranowski / AKPA

Nie różowe i nie blond. Zofia Zborowska lubi eksperymentować z fryzurą, a my musimy przyznać, że zawsze wygląda pięknie. Tym razem aktorka powróciła do korzeni, a jej metamorfoza robi furorę w sieci. W takim kolorze ją uwielbiamy! Na jaki odcień postawiła tym razem?

ZOBACZ TEŻ: Justyna Żyła nagle odeszła z show-biznesu. Wróciła do pracy na etacie

Zofia Zborowska już tak nie wygląda

Zofia Zborowska przez dłuższy czas miała włosy w odcieniu blond, a pewnego razy zaskoczyła nawet pięknym odcieniem różu. Teraz aktorka wraz z mężem spodziewa się drugiej córeczki. Wróciła też do swojego poprzedniego koloru, czyli czekoladowego brązu. Jesteśmy zachwyceni, jak przyszła mama promienieje i wygląda absolutnie kwitnąco!

"New hair, don’t care. #byebyepink #hellobrown" - napisała na swoim Instagramie.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Byli razem niemal cztery dekady. Ewa Krawczyk wciąż jest zakochana w swoim mężu

Fani zachwyceni metamorfozą Zborowskiej

Zmiana koloru zachwyciła nie tylko męża aktorki, ale przede wszystkim fanów. Pod filmem, który zamieściła w swoich social mediach posypały się komentarze pełne zachwytu i komplementów. Nic dziwnego, Zofia Zborowska to nie tylko prawdziwa piękność. Fani uwielbiają jej dystans do siebie, naturalność i szczerość. Takich osób w sieci potrzebujemy! Jesteśmy zdecydowanie na TAK! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.