Marta Cieplak, Xymena Borowiecka 9 czerwca 2017 15:15
1/6
Kobieta z kremem
Copyright @Fotolia
1/6

Tlen przyspiesza proces regeneracji skóry. Działa od wewnątrz, tworząc warstwę ochronną przed szkodliwym promieniowaniem UV czy dymem i innymi zanieczyszczeniami z powietrza.

Dlatego warto sięgać także po kosmetyki z tlenem! Wzmacniają skórę, przyspieszają jej regenerację,
a dodany do balsamu do ciała pomaga zwalczyć cellulit i widocznie wygładzić skórę. Świetnie radzi sobie także z rozstępami i bliznami. Regularne masaże ciała kosmetykami z tlenem ujędrniają i łagodzą obrzęki.

Po które produkty sięgać?

Na etykiecie większości produktów nie znajdziemy tlenu w czystej postaci. Najczęściej są to związki wodorowe, w których się znajduje lub składniki uaktywniające go w momencie kontaktu ze skórą.

Podobnie skuteczna jest woda utleniona. Rozjaśnia i regeneruje. Dodana do specjalistycznych kremów, wspomaga leczenie trądziku oraz gojenie ran.

Dotlenić skórę pomaga także koenzym Q10 . Stymuluje on procesy życiowe komórek i jest odpowiedzialny za całą wymianę tlenową oraz energetyczną.

Kosmetyczna rewolucja
Właściciel szwajcarskiej marki Karin Herzog opracował metodę stabilnego wprowadzania tlenu do preparatów leczniczych i upiększających. Jego firma, jako jedyna na świecie, wykorzystuje go w czystej postaci do produkcji kosmetyków. Ciekły tlen w kontakcie ze skórą pod wpływem wysokiego ciśnienia, zamienia się w gaz. Wnika w tkanki i pełni funkcję przewodnika składników aktywnych, co potęguje ich działanie.

Masz ochotę sprawdzić na własnej skórze jak działają kremy z tlenem? Wybierz jedną z naszej propozycji!

2/6
Krem przeciwzmarszczkowy z 1% tlenu - VITA-A-KOMBI, KARIN HERZOG, 349 zł.
Copyright @Materiały prasowe
2/6

3/6
Tlenowy tonik dla skóry dojrzałej O2XYLOGIC Tonic, CLARENA, 36 zł.
Copyright @Materiały prasowe
3/6

4/6
Enzymatyczny peeling dotleniający, BIELENDA, 2,50 zl.
Copyright @Materiały prasowe
4/6

5/6
Krem pod oczy Eye Contour Deep Wrinkles Cream, DIEGO DALLA PALMA, 159 zł.
Copyright @Materiały prasowe
5/6

6/6
Serum przeciwzmarszczowe Cellular Power, LA PRAIRIE, 1989 zł.
Copyright @Materiały prasowe
6/6

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.