grzywka 2021
Fot. adobe.stock.com
Trendy na wiosnę 2021

Trendy wiosna 2021: krótka grzywka baby bangs, która wyszczupli twarz!

To cięcie będzie hitem tego sezonu!

Redakcja VIVA! 22 stycznia 2021 16:30
grzywka 2021
Fot. adobe.stock.com

Wiosną zawsze mamy potrzebę zmian. Szukamy inspiracji na pokazach, by wiedzieć, na jaki kolor włosów się zdecydować i na jakie cięcie. My już wiemy, że jedną z najmodniejszych fryzur na wiosnę 2021 będzie grzywka baby bangs! Czym się charakteryzuje i komu najbardziej pasuje?

Grzywka baby bangs: hit na wiosnę 2021

Czym wyróżnia się grzywka baby bangs? To bardzo krótka grzywka, która zazwyczaj sięga tylko do 1/3 wysokości czoła. Co ważne, taki rodzaj grzywki doskonale wysmukla twarz, dlatego będzie idealna dla wszystkich kobiet o okrągłej twarzy. Pozostałym też będzie w niej do twarzy. Jedynie kobiety o pociągłej buzi powinny zastanowić się nad jej obcięciem, bo ich twarz może się wydać przez nią jeszcze dłuższa.

Grzywka baby bangs już robi ogromną furorę w sieci. Pod hashtagiem #babybangs jest ponad 70.000 postów, decyduje się na nią także coraz więcej influencerek. Dlatego jesteśmy pewni, że może być wielką konkurencją dla curtain bangs, na którą zdecydowała się ostatnio m.in. Jessica Mercedes!

Co ciekawe, taka krótka grzywka pojawiła się nawet w głośnym ostatnio serialu Netflixa, Bridgertonowie. Nosi ją tam główna bohaterka. I to na wiele sposobów, bo zaczesują ją nie tylko do przodu, ale także na boki!

Rodzaje grzywki baby bangs

Co ciekawe, grzywka baby bangs występuje w dwóch wariantach. Pierwszy to włosy obcięte na prosto, które należy codziennie modelować na szczotce lub wygładzać prostownicą, by zachowała perfekcyjną linię:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Curran (@yohanlovesyou)

Drugi typ baby bangs to grzywka wycieniowana i pozostawiona w artystycznym nieładzie. To idealny wybór dla tych kobiet, które nie mają czasu na długą stylizację włosów. Jest lżejsza, bardziej zadziorna, z tzw. pazurem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Aimee (@handoverfistart)

Nam podobają się oba i mamy ochotę wypróbować najpierw prostą, a potem zdecydować się na mocniejsze cieniowanie! A Tobie? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!