fryzury w stylu boho wiosna 2021
Fot. adobe.stock.com
Trendy lato 2021

Trendy lato 2021: najmodniejsze fryzury w stylu boho!

Zobacz, jak układać włosy w tym sezonie!

Redakcja VIVA! 9 czerwca 2021 16:30
fryzury w stylu boho wiosna 2021
Fot. adobe.stock.com

Styl boho będzie w tym roku znów święcił triumfy. Sukienki w stylu hippie, szerokie, długie spódnice, akcesoria z frędzlami – to wszystko zapewne zawita do twojej garderoby. A jeśli uwielbiasz taki look, pora też na zmianę uczesania. Wiosną fryzury w stylu boho będziesz nosić od rana do wieczora - zarówno przy włosach długich jak i półdługich. Oto ich najmodniejsze warianty.

Najpiękniejsze fryzury w stylu boho

1. Opaski prosto z festiwalu

fryzury boho wiosna 2021 opaski
Fot. adobe.stock.com
Taki festiwalowy look jest bardzo efektowny, a przy tym banalnie prosty do osiągnięcia. Włosy możesz podkręcić na wałkach, lokówką albo prostownicą. W wersji bez urządzeń do stylizacji wystarczy zapleść na noc warkocze! Ale kluczem do sukcesu i całej stylizacji jest tutaj wąska opaska noszona na czole i przytrzymującą włosy tak, by nie dotykały twarzy. Może być to gotowe akcesorium ze sklepu albo nawet kawałek rzemyka okręcony wokół głowy.

2. Kwiaty we włosach

fryzury boho wiosna 2021 kwiaty we włosach
Fot. adobe.stock.com
To najprostszy trik, by nawet najzwyklejsze uczesanie zamienić w to, w stylu boho. Najpiękniej wyglądają żywe, polne kwiaty wplecione w luźne warkocze albo we włosy zatknięte za ucho. Ale równie dobrze sprawdzi się popularna gipsówka, a nawet pospolite trawy. Możesz je też wsunąć pod gumkę przy koku lub kucyku.

3. Warkocze

fryzury boho wiosna 2021 upięcia
Fot. adobe.stock.com

Warkocze to kwintesencja stylu boho! Najbardziej szykowne są te splecione wokół głowy na kształt korony, ale jeśli nie czujesz się dobrze w spiętych włosach, możesz zapleść cienkie warkoczyki wokół twarzy, a resztę pozostaw rozpuszczoną. Ważna zasada warkoczy w stylu boho brzmi: im luźniejszy, tym piękniejszy! Aby się dobrze trzymał i łatwo zaplatał, najpierw nanieś na włosy suchy szampon!

4. Fryzury ślubne w stylu boho

fryzury boho wiosna 2021 na ślub
Fot. adobe.stock.com

Jeśli planujesz ślub w stylu boho, w plenerze – na łące, na plaży albo w lesie, najlepiej będzie spleść włosy w koronę (jak w trendzie nr 3) albo pozostawić je rozpuszczone i falujące, a na głowę założyć wianek z żywych kwiatów. Bo czy może być coś bardziej romantycznego?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.