księżna Meghan mobbing
Fot. Getty Images
Ze świata urody

Ten kosmetyk do włosów stosuje Meghan Markle i jest niezawodny!

Są zdrowe, mocne i lśniące!

Aleksandra Frankowska 17 września 2021 17:30
księżna Meghan mobbing
Fot. Getty Images

Styl Meghan Markle naśladuje wiele kobiet na całym świecie. Zarówno w kwestii ubioru, jak i urody, stała się ona niesamowitą inspiracją i wzorem do naśladowania. Żona księcia Harrego zawsze wygląda doskonale i z ogromną starannością dobiera elementy swojego wizerunku. Bardzo dba także o codzienną pielęgnację skóry i włosów, stąd też ogromne zainteresowanie produktami, jakich używa. Pielęgnacyjne triki gwiazd są niezwykle popularne, ponieważ każdy chciałby chociaż w jakiś niewielki sposób upodobnić się do swoich idoli. A ponieważ Meghan przeżywa ostatnio swoje kolejne 5 minut, jej popularność wciąż rośnie, zwłaszcza po wywiadzie, jakiego udzieliła wraz z księciem Harrym dla Oprah Winfrey. Księżna Sussex zdradziła, który kosmetyk do włosów jest jej ulubionym. Okazuje się, że jest on dostępny dla każdej z nas w klasycznej drogerii i nie kosztuje milionów. Włosy Meghan dzięki niemu są lśniące, mocne i bardzo gęste.

Zobacz też: Meghan Markle była śledzona przez detektywa. Tajny agent w końcu przeprosił księżną

Ulubiony kosmetyk do włosów Meghan Markle

Uroda Meghan wciąż otrzymuje mnóstwo komplementów. W oczy rzuca się zarówno jej gładka cera, jak i lśniące, bardzo zadbane włosy. Tajemnica jej pielęgnacji wyszła na jaw i okazuje się, że produkt, któremu zawdzięcza taką kondycję swoich włosów kosztuje zaledwie 30 zł! Mowa o olejku wygładzającym do włosów Oil Reflections od Wella Professionals. Według nieoficjalnych informacji, Meghan Markle aplikuje go na włosy zaraz po kąpieli. Ma zapach wakacji i sprawia, że włosy są śliskie i miłe w dotyku. Olejek ten sprawia, że włosy nabierają blasku. Jego konsystencja nie obciąża włosów, natomiast regeneruje je i odżywia. 

Czytaj również: Tak księżna Meghan łamała królewski protokół. Oto 9 zdjęć, które mówią same za siebie

protokół królewski Meghan Markle
Fot. Getty Images
Meghan Markle
Fot. EAST NEWS

Książę Harry i księżna Meghan złożyli hołd księżnej Dianie
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.