Bielenda wspiera szpitale
Fot. adobe.stock.com, materiały prasowe
O tym się mówi

Tak Bielenda wspiera polskie szpitale!

Zobaczcie wzruszające zdjęcia!

Marta Cieplak 30 marca 2020 16:15
Bielenda wspiera szpitale
Fot. adobe.stock.com, materiały prasowe

Coraz więcej marek na świecie i w Polsce wspiera lekarzy oraz pielęgniarki przekazując część zysków ze sprzedaży swoich produktów na zakup ubrań ochronnych i maseczek. Inne szyją ubrania lub przekazują to, co może pomóc lekarzom stojącym na przysłowiowej pierwszej linii frontu. I tak właśnie działa marka Bielenda, wysyłając setki produktów do szpitali. To przede wszystkim mydła, żele do mycia, szampony i kremy do rąk.

Bielenda pomada polskim szpitalom

„Pomoc trafiła m.in. do Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Żeromskiego oraz Szpitala Uniwersyteckiego, które – w rodzimym mieście firmy – są placówkami wyznaczonymi do leczenia zakażonych wirusem COVID-19. Widząc morze potrzeb, w obliczu walki służb medycznych z opanowywaniem rozprzestrzeniającej się epidemii zakażeń koronawirusem, wsparcie kierowane jest także do innych ośrodków świadczących opiekę medyczną w całym kraju.
    W ten sposób, korzystając z własnych zasobów, firma chce wyrazić swój szacunek do pracy całego personelu medycznego i wsparcie w podstawowych potrzebach higieniczno-pielęgnacyjnych. Żele i olejki do mycia oraz szampony przekazywane są z myślą o codziennej higienie. Kremy do dłoni to pielęgnacyjna pomoc dla zespołów medycznych – dostarczana z myślą o poprawie komfortu skóry ich rąk, która w obecnej sytuacji, ma ciągły kontakt z podrażniającymi środkami do dezynfekcji” czytamy w oświadczeniu.

Firma zapewnia, że pomoc będzie kontynuowana tak długo, jak będzie taka potrzeba. A teraz spójrzcie na kilka zdjęć ze szpitali, które dostały wsparcie. Aż serce rośnie! 

Bielenda wspiera polskie szpitale
Fot. materiały prasowe

Bielenda wspiera polskie szpitale
Fot. materiały prasowe

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.