Bielenda wspiera szpitale
Fot. adobe.stock.com, materiały prasowe
O tym się mówi

Tak Bielenda wspiera polskie szpitale!

Zobaczcie wzruszające zdjęcia!

Marta Cieplak 30 marca 2020 16:15
Bielenda wspiera szpitale
Fot. adobe.stock.com, materiały prasowe

Coraz więcej marek na świecie i w Polsce wspiera lekarzy oraz pielęgniarki przekazując część zysków ze sprzedaży swoich produktów na zakup ubrań ochronnych i maseczek. Inne szyją ubrania lub przekazują to, co może pomóc lekarzom stojącym na przysłowiowej pierwszej linii frontu. I tak właśnie działa marka Bielenda, wysyłając setki produktów do szpitali. To przede wszystkim mydła, żele do mycia, szampony i kremy do rąk.

Bielenda pomada polskim szpitalom

„Pomoc trafiła m.in. do Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Żeromskiego oraz Szpitala Uniwersyteckiego, które – w rodzimym mieście firmy – są placówkami wyznaczonymi do leczenia zakażonych wirusem COVID-19. Widząc morze potrzeb, w obliczu walki służb medycznych z opanowywaniem rozprzestrzeniającej się epidemii zakażeń koronawirusem, wsparcie kierowane jest także do innych ośrodków świadczących opiekę medyczną w całym kraju.
    W ten sposób, korzystając z własnych zasobów, firma chce wyrazić swój szacunek do pracy całego personelu medycznego i wsparcie w podstawowych potrzebach higieniczno-pielęgnacyjnych. Żele i olejki do mycia oraz szampony przekazywane są z myślą o codziennej higienie. Kremy do dłoni to pielęgnacyjna pomoc dla zespołów medycznych – dostarczana z myślą o poprawie komfortu skóry ich rąk, która w obecnej sytuacji, ma ciągły kontakt z podrażniającymi środkami do dezynfekcji” czytamy w oświadczeniu.

Firma zapewnia, że pomoc będzie kontynuowana tak długo, jak będzie taka potrzeba. A teraz spójrzcie na kilka zdjęć ze szpitali, które dostały wsparcie. Aż serce rośnie! 

Bielenda wspiera polskie szpitale
Fot. materiały prasowe

Bielenda wspiera polskie szpitale
Fot. materiały prasowe

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.