Shakira cierpi na łysienie plackowate
Fot. Getty Images
ze świata urody

Shakira radykalnie zmieniła kolor włosów!

To może być metamorfoza roku!

Marta Cieplak 14 stycznia 2020 14:30
Shakira cierpi na łysienie plackowate
Fot. Getty Images

Shakira właśnie zaskoczyła swoich fanów najnowszym zdjęciem promującym nowy album. Po jej lokach w ciemnym odcieniu blondu nie ma śladu. Zamiast nich piosenkarka ma brązowe i idealnie proste włosy! Wygląda jak zupełnie inna osoba... Ciekawe co na tą zmianę powie Jennifer Lopez, z która Shakira ma wystąpić w duecie podczas Super Bowl 2 lutego. Może się okazać, że żona Gerarda Pique nowym lookiem skradnie jej całe show!

Nowa fryzura Shakiry przed Super Bowl

Zdjęcie na Instagramie promuje nowy album piosenkarki, dlatego Shakira podpisała je: „Nowa muzyka nadciąga. Bądźcie czujni!”. Jest na nim wystylizowana na azjatkę – to zasługa nietypowego dla gwiazdy kolorowego makijażu, a także stylizacji włosów. Uwagę przykuwa wysoki kok w stylu gejszy ozdobionych misternym fascynatorem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nueva música pronto, estén pendientes! New music coming your way, stay tuned!

Post udostępniony przez Shakira (@shakira)

Na kolejnym zdjęciu widać piosenkarkę z innym muzykiem, Anuelem AA, z którym widocznie zagrała w duecie. Czy będzie to tylko jeden singiel czy cała płyta, pewnie wkrótce się okaże!

Fani są zachwyceni nowym wizerunkiem gwiazdy. Zasypują ją komentarzami (jest ich już prawie 40 tysięcy!):

Królowa!

Bardzo sexy

Piękna

A Wam jak się podoba? Wolicie Shakirę w ciemnych czy jasnych włosach? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?