Shakira cierpi na łysienie plackowate
Fot. Getty Images
ze świata urody

Shakira radykalnie zmieniła kolor włosów!

To może być metamorfoza roku!

Marta Cieplak 14 stycznia 2020 14:30
Shakira cierpi na łysienie plackowate
Fot. Getty Images

Shakira właśnie zaskoczyła swoich fanów najnowszym zdjęciem promującym nowy album. Po jej lokach w ciemnym odcieniu blondu nie ma śladu. Zamiast nich piosenkarka ma brązowe i idealnie proste włosy! Wygląda jak zupełnie inna osoba... Ciekawe co na tą zmianę powie Jennifer Lopez, z która Shakira ma wystąpić w duecie podczas Super Bowl 2 lutego. Może się okazać, że żona Gerarda Pique nowym lookiem skradnie jej całe show!

Nowa fryzura Shakiry przed Super Bowl

Zdjęcie na Instagramie promuje nowy album piosenkarki, dlatego Shakira podpisała je: „Nowa muzyka nadciąga. Bądźcie czujni!”. Jest na nim wystylizowana na azjatkę – to zasługa nietypowego dla gwiazdy kolorowego makijażu, a także stylizacji włosów. Uwagę przykuwa wysoki kok w stylu gejszy ozdobionych misternym fascynatorem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nueva música pronto, estén pendientes! New music coming your way, stay tuned!

Post udostępniony przez Shakira (@shakira)

Na kolejnym zdjęciu widać piosenkarkę z innym muzykiem, Anuelem AA, z którym widocznie zagrała w duecie. Czy będzie to tylko jeden singiel czy cała płyta, pewnie wkrótce się okaże!

Fani są zachwyceni nowym wizerunkiem gwiazdy. Zasypują ją komentarzami (jest ich już prawie 40 tysięcy!):

Królowa!

Bardzo sexy

Piękna

A Wam jak się podoba? Wolicie Shakirę w ciemnych czy jasnych włosach? 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.