Twierdzą, że to dzięki nim mają tak piękną skórę po 40.!

Marta Cieplak 2 listopada 2018 10:58

Hollywoodzkie sławy korzystają z rad najlepszych ekspertów z dziedziny dermatologii, często oddają się też w ręce najlepszych makijażystów i fryzjerów. Ale nie oznacza to, że na co dzień nie stosują kosmetyków, które możesz kupić w zwykłej drogerii albo nie używają naturalnych produktów. Jesteś ciekawa ich sekretów? Oto one! 

1/5
Jennifer Aniston
Copyright @East News
1/5

Jennifer Aniston od zawsze powtarza, że najlepszym przyjacielem kobiety jest... krem z filtrem! Nie rusza się bez niego z domu. Podobnie jak bez kilku butelek wody niegazowanej, bo wie, że nawilżanie jest kluczową kwestią jeśli chodzi o jakość skóry. Jeśli chodzi o bardziej zaawansowane technologie to jest wierna zabiegom laserowym.

2/5
Salma Hayek
Copyright @Getty Images
2/5

Salma Hayek powiedziała z w jednym z wywiadów, że nie robi sobie żadnych zabiegów, nie skusiła się także na botoks. Wierzy za to w moc meksykańskiego składnika o nazwie Tepezcohuite, który od lat jest tam stosowany do regeneracji skóry po poprzeniach. Krem z nim kosztuje 120 zł!

3/5
Cate Blanchett
Copyright @East News
3/5

Cate Blanchett wierzy w moc masażu twarzy. Przekonała ją do tego makijażystka sław – Mary Greewell, która zawsze wykonuje go przed wielkimi galami na swoich klientkach. Cate przyznaje, że dzięki niemu nawet po nieprzespanej nocy wygląda fantastycznie!

4/5
nicole kidman
Copyright @EAST NEWS
4/5

Nicole Kidman jest przekonana, że najważniejsza jest ochrona skóry. Dlatego zawsze stosuje kremy z filtrem i kosmetyki z witaminą C, które działają przeciwstarzeniowo. Co nie zmienia faktu, że jak wiemy uwielbiała także eksperymentować z bardziej zaawansowanymi zabiegami. Na szczęście już z skończyła!

5/5
Gwyneth Paltrow z rozpuszczonymi włosami
Copyright @Getty Images
5/5

Gwyneth Paltrow uwielbia wszystko, co naturalne i ekologiczne. Dlatego stosuje tylko certyfikowane kosmetyki. To, na czym bazuje w kwestii pielęgnacji to olejki i serum, które nakłada na skórę dwa razy dziennie.

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.