Polska Barbie Anella
Fot. East News
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Polska Barbie ma problemy ze zdrowiem po kolejnym zabiegu upiększającym!

Jaki jest stan jej zdrowia?

Gabriela Czernecka 17 lutego 2018 17:00
Polska Barbie Anella
Fot. East News

Polska Barbie Anella chwilowo zniknęła z mediów społecznościowych. Okazuje się, że powodem jej zniknięcia są powikłania po jednym z ostatnich zabiegów. O Anelli zrobiło się głośno kilka miesięcy temu dzięki występowi w programie Dzień Dobry TVN. Polska Barbie opowiadała wówczas, że planuje w najbliższym czasie jeszcze niejedną operację plastyczną. Nadmierne ingerowanie w wygląd polskiej Barbie przyniosło nieprzyjemne skutki. Jaki jest stan jej zdrowia?

Operacje plastyczne polskiej Barbie Anelli

Anella nie przestaje interweniować w swój wygląd. Celebrytka przeszła szereg operacji plastycznych, które miały upodobnić ją do popularnej lalki Barbie. Sama Anella jest bardzo dumna ze swojego wyglądu, o czym chętnie opowiadała w programach śniadaniowych. 

„Zdrowy rozsądek w głowie jest, nie przegnę na pewno. W mojej własnej ocenie uważam, że usta są ok, piersi są ok. Komu mają się podobać, to się podobają. Kto mnie zna i wie, jaka jestem w środku, jakim jestem człowiekiem, co potrafię zrobić dla kogoś, jaka potrafię być, czy potrafię być miła i tak dalej... Jeśli ktoś ma mnie lubić, to polubi mnie taką, jaka jestem. Jeżeli ktoś myśli, że idzie blondynka i że puknie w głowę i odbije się echo jak w pustaku, no to ma problem. To mogę mu puknąć ja”, mówiła w Dzień Dobry TVN.

W programie Pytanie na śniadanie wdała się w dyskusję z lekarką medycyny estetycznej, przekonując że nie wierzy, by po operacji plastycznej mogło dość do jakichkolwiek powikłań. Dziewczyna tłumaczyła się, że lekarz nie powinien odmawiać swojej pacjentce zabiegu, bo nie tylko pozbawia funduszy samego siebie, ale przez niego cierpi na tym także… polski budżet. 

Polska Barbie Anella ma powikłania po zabiegu

Niestety teraz przekonała się na własnej skórze, że lekarka medycyny estetycznej miała rację. Chęć przeobrażenia się w podobiznę lalki Barbie sprawiła, że Anella przypłaciła to własnym zdrowiem. Jej nadmierne ingerowanie w wygląd za pomocą operacji plastycznych sprawiło, że polska Barbie nabawiła się infekcji i stanu zapalnego.

O swoich problemach zdrowotnych Anella poinformowała internautów na Instastories. „Pewnie zastanawiacie się, czemu od dobrych 8 dni nie wrzuciłam żadnego zdjęcia/instastory. Pewni lekarze – małżeństwo z Polski – prowadzący »klinikę«, »gabinet« medycyny estetycznej przez swoje błędne zabiegi doprowadzili do groźnej sytuacji, przez co byłam w złym stanie fizycznym i psychicznym”, mówi polska Barbie. 

„Byłam w złym stanie fizycznym i psychicznym”

Kolejno szczegółowo wyjaśnia swoje zniknięcie: „Okres, gdy nie było mnie aktywnej na Instagramie, przeznaczony został na rekonwalescencję. Doktorzy, którzy doprowadzili do powikłań, pracują również w szpitalu, tym bardziej byłam zszokowana diagnozą innej, rzetelnej kliniki. Dopiero wtedy dowiedziałam się o wręcz fatalnych błędach popełnionych w pseudoprofesjonalnej klinice, do której uczęszczałam poprzednio”, mówi. 

Anella ostatecznie skruszona postanowiła poprosić o radę innych lekarzy: „W nowej profesjonalnej klinice okazało się, że doszło do infekcji i stanu zapalnego. Pobrano tam próbki bakteriologiczne – w chwili obecnej nie mogę powiedzieć nic więcej bowiem sprawa jest w toku, jak tylko będę mogła – wyrażę swoją opinię i zdanie na temat tej fatalnej kliniki ku przestrodze. Jak widać LEKARZ »lekarzowi« nie równy…”. 

Anella, polska Barbie
Fot. Instagram @anella_an_

Polska żywa lalka Barbie, Anella
Fot. Instagram/@anella_an_

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.