Zobacz ranking
Fot. STOCK ADOBE
ZE ŚWIATA URODY

Oto najbardziej wpływowe influencerki urodowe na świecie!

Inspirują kobiety na całym świecie

Marta Baran 28 lipca 2019 14:30
Zobacz ranking
Fot. STOCK ADOBE

Magazyn Forbes opublikował listę najbardziej wpływowych i inspirujących influencerów kosmetyków oraz dodatkowo listę influencerów kosmetyków luksusowych. Dowiedzcie się, kto wyznacza kanony piękna w świecie beauty!

Ranking opublikowany 10 lipca został przygotowany przez francuską firmę Launchmetrics, która przygotowując zestawienie brała pod uwagę 100 wskaźników, między innymi grupę odbiorców, jakość treści czy znaczenie w sektorze urodowym. Celem było uzyskanie odpowiedzi, którzy producenci mają największy wpływ na świat beauty, generują największe zyski oraz mają największą wartość i zwrot inwestycji.

Kim są najbardziej wpływowi twórcy urody na świecie?

Na szczycie listy najbardziej wpływowych influencerów kosmetycznych znalazł się James Charles dzięki swojemu kanałowi na YouTube z 16 milionami obserwujących. W publikowanych materiałach szczegółowo opisuje etapy przygotowywanych przez siebie makijaży. Na drugim miejscu uplasowała się Sadaf Beauty. Młoda kobieta, która ma 1,9 miliona subskrybentów na Instagramie, jest bardzo obecna w sieci i często dzieli się przygotowanymi przez siebie tutorialami, ukazującymi wyrazisty wygląd. Jednocześnie zajęła ona pierwsze miejsce w rankingu uwzględniającym osoby promujące cosmetyki de luxe.

Szczególne słowa uznania należą się zwłaszcza inluencerom, którzy wysoko uplasowali się w obu rankingach, ponieważ to tylko dowód na to, że nie tylko znają się na rzeczy, ale również umiejętnie wykorzystują media społecznościowe do budowania swojej marki i mają duży wpływ na świat beauty poprzez swoje oryginalne, wartościowe i przede wszystkim trafiające do szerokiej grupy odbiorców treści. 

10 najlepszych influencerów kosmetycznych:

James Charles
Sadaf Beauty
Tati Westbrook
makeupby_elliee
grwrady
mariale
xthuyle
NikkieTutorials
lailaloves

10 najlepszych influencerów luksusowych kosmetyków:

Sadaf Beauty
xthuyle
Tati Westbrook
makeupby_elliee
grwrady
Sananas
elnaz__golrokh
lailaloves
KathleenLights
mariale

https://www.vogue.fr/beaute/article/quels-sont-les-influenceurs-beaute-les-plus-influents-du-monde

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sadaf (@sadaf_beauty)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez James Charles (@jamescharles)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?