Zobacz ranking
Fot. STOCK ADOBE
ZE ŚWIATA URODY

Oto najbardziej wpływowe influencerki urodowe na świecie!

Inspirują kobiety na całym świecie

Marta Baran 28 lipca 2019 14:30
Zobacz ranking
Fot. STOCK ADOBE

Magazyn Forbes opublikował listę najbardziej wpływowych i inspirujących influencerów kosmetyków oraz dodatkowo listę influencerów kosmetyków luksusowych. Dowiedzcie się, kto wyznacza kanony piękna w świecie beauty!

Ranking opublikowany 10 lipca został przygotowany przez francuską firmę Launchmetrics, która przygotowując zestawienie brała pod uwagę 100 wskaźników, między innymi grupę odbiorców, jakość treści czy znaczenie w sektorze urodowym. Celem było uzyskanie odpowiedzi, którzy producenci mają największy wpływ na świat beauty, generują największe zyski oraz mają największą wartość i zwrot inwestycji.

Kim są najbardziej wpływowi twórcy urody na świecie?

Na szczycie listy najbardziej wpływowych influencerów kosmetycznych znalazł się James Charles dzięki swojemu kanałowi na YouTube z 16 milionami obserwujących. W publikowanych materiałach szczegółowo opisuje etapy przygotowywanych przez siebie makijaży. Na drugim miejscu uplasowała się Sadaf Beauty. Młoda kobieta, która ma 1,9 miliona subskrybentów na Instagramie, jest bardzo obecna w sieci i często dzieli się przygotowanymi przez siebie tutorialami, ukazującymi wyrazisty wygląd. Jednocześnie zajęła ona pierwsze miejsce w rankingu uwzględniającym osoby promujące cosmetyki de luxe.

Szczególne słowa uznania należą się zwłaszcza inluencerom, którzy wysoko uplasowali się w obu rankingach, ponieważ to tylko dowód na to, że nie tylko znają się na rzeczy, ale również umiejętnie wykorzystują media społecznościowe do budowania swojej marki i mają duży wpływ na świat beauty poprzez swoje oryginalne, wartościowe i przede wszystkim trafiające do szerokiej grupy odbiorców treści. 

10 najlepszych influencerów kosmetycznych:

James Charles
Sadaf Beauty
Tati Westbrook
makeupby_elliee
grwrady
mariale
xthuyle
NikkieTutorials
lailaloves

10 najlepszych influencerów luksusowych kosmetyków:

Sadaf Beauty
xthuyle
Tati Westbrook
makeupby_elliee
grwrady
Sananas
elnaz__golrokh
lailaloves
KathleenLights
mariale

https://www.vogue.fr/beaute/article/quels-sont-les-influenceurs-beaute-les-plus-influents-du-monde

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sadaf (@sadaf_beauty)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez James Charles (@jamescharles)

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.