Naturalne włosy
Fot. EAST NEWS
O TYM SIĘ MÓWI

Ariana Grande w końcu pokazała się w naturalnych włosach!

W takiej odsłonie jeszcze jej nie widzieliśmy

Redakcja VIVA! 27 listopada 2019 12:30
Naturalne włosy
Fot. EAST NEWS

Ariana Grande to bez wątpienia jedna z lepszych piosenkarek w show biznesie. Słynie ze swojego ogromnego talentu wokalnego, a jej znakiem rozpoznawczym jest charakterystyczny długi, prosty kucyk. W takim upięciu występuje praktycznie cały czas – na koncertach, wywiadach, a także na zdjęciach w social mediach. Ostatnio piosenkarka pokazała się w nieco innej odsłonie – a mianowicie pochwaliła się, jak wyglądają jej naturalne włosy. Artystka wygląda zupełnie inaczej, koniecznie zobaczcie jak Ariana prezentuje w naturalnej wersji!

Ariana Grande – naturalne włosy

Na swoim Instagramie Ariana Grande zebrała już ponad 167 milionów obserwatorów. Na bieżąco pokazuje, co się u niej dzieje, jednak do tej pory nigdy nie pokazała, jak wyglądają jej naturalne włosy. Robiąc karierę w show biznesie długie, gęste, związane włosy stały się jej znakiem rozpoznawczym. Być może gwiazda poczuła się w końcu zobligowana, aby podzielić się, jak naturalnie prezentuje się jej fryzura. Jak się okazuje jej prawdziwe włosy są zdecydowanie krótsze i ma na głowie burzę loków. Czyżby artystka postanowiła wrócić do tej fryzury? Taki look zdecydowanie jej pasuje, koniecznie zobaczcie zdjęcia! 

Zobacz jak wygląda
Fot. INSTAGRAM @arianagrande

Zobacz jak wygląda
Fot. INSTAGRAM @arianagrande

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.