Kevin Murphy 20 lat
Fot. materiały prasowe
Ze świata urody

Zobaczcie największy pokaz fryzur Kevin Murphy!

Tak świętowano 20-lecie marki

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 11 lipca 2024 09:30
Kevin Murphy 20 lat
Fot. materiały prasowe

Dokładnie 9 czerwca w Budapeszcie odbyło się Reflective Perspective Global Hair Show, które zgromadziło ponad 1800 osób z 40 różnych krajów – stylistów KEVIN.MURPHY, pracowników i  co najważniejsze, fanów marki. Podczas największego  światowego pokazu fryzur Reflective Perspective marka Kevin Murphy  świętowała 20-lecie obecności na rynku, wspominając przeszłość i patrząc w przyszłość.

KEVIN.MURPHY  -  największy pokaz fryzur z okazji 20-lecia marki

Kevin znany ze swoich legendarnych, plażowych fal i potarganych grzyw jest jednym z najbardziej wpływowych stylistów fryzur na światowym rynku fryzjerskim. KEVIN.MURPHY to jedna z najbardziej wpływowych, wyznaczających trendy, napędzanych innowacjami i zmieniających branżę marek fryzjerskich dla profesjonalistów i konsumentów na całym świecie. 

Kevin Murphy pokaz 20-lecie
Fot. materiały prasowe

Reflective Perspective

„Nie lubię patrzeć wstecz” – mówi Kevin Murphy. „Rzeczy, które przeminęły, odeszły w niepamięć -powinniśmy się na tym skupić co ma nadejść. Chociaż w przypadku show pozwoliłem sobie po prostu rzucić okiem wstecz i zobaczyć, co zrobiliśmy tylko po to, aby dowiedzieć się, jak możemy to ulepszyć i dalej wspierać innowacje!”

Przez ponad dwie godziny show Kevin  Murphy wraz ze swoimi stylistami zaprezentowali to, co najlepsze jeśli chodzi o koloryzację, strzyżenie i stylizację włosów. Od przesadnych stylów, które przeczyły grawitacji i które wyrosły jak rzeźby,  po żywe kolory i swobodne kroje. 

Kevin Murphy pokaz 20-lecie
Fot. materiały prasowe

Podczas Reflective Perspective Global Hair Show zorganizowano także wyjątkową wystawę peruk, na której zaprezentowano najbardziej kultowe stylizacje Murphy z ostatnich 20 lat, wyróżniające się krojem, stylizacją i kolorem – tętniącym życiem.

Kosmetyki do włosów KEVIN.MURPHY

Przez lata, Kevin Murphy wprowadził wiele innowacyjnych produktów, które zmieniły podejście do pielęgnacji i stylizacji włosów.  Session.Spray, Anti.Gravity, seria Plumping czy Color.Me to tylko niektóre z produktów, które zdobyły uznanie stylistów i klientów na całym świecie.

Każdy produkt jest wynikiem głębokiej wiedzy i innowacyjnego podejścia do składników i technologii. Marka nieustannie eksperymentuje z nowymi formułami, aby zapewnić najlepsze efekty przy jednoczesnym minimalizowaniu wpływu na środowisko. To podejście przynosi efekty w postaci nagród i uznania w branży. 

Dzisiaj w portfolio znajdziecie stylizację, pielęgnację jak również koloryzację. Wszystko czego potrzebują Twoje włosy, aby Twoja rutyna stała się prosta i skuteczna. Produkty znajdziecie w najlepszych salonach fryzjerskich.

Z okazji 20-lecia ukazał się  zestaw Screen.Siren.Kit. Pięknie zapakowany Anti.Gravity Spray i szczotka z naturalnym włosiem Styling.Brush oraz w prezencie pełnowartościowy Session.Spray Flex o pojemności 400ml. Z tym zestawem stworzysz przepiękną objętość i lekkość i to bez wielkiego wysiłku! 

TAGI #włosy #fryzury

Redakcja poleca

REKLAMA


Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.