Wiemy od kiedy będą w sprzedaży i jaki mają zapach!

Sabina Zięba 20 maja 2018 14:00

Louis Vuitton od lat wiedzie prym w rankingu sprzedaży najbardziej luksusowych marek świata, więc nic dziwnego, że ciągle stara się poszerzać swoją ofertę. W 2016 roku premierę miały kobiece perfumy sygnowane logo francuskiego giganta, teraz przyszedł w końcu czas na pierwszą kolekcję męskich zapachów.

Mistrz perfumeryjny Jacques Cavallier Belletrud zaprojektował dla tego domu mody pięć nowych pachnideł dla mężczyzn, którzy lubią wyzwania i nieustannie poszukują przygód. Podobno każda z tych kompozycji jest subtelna, a jednocześnie męska i zdecydowana. Na międzynarodowy rynek trafią już 31 maja. Tymczasem zobaczcie w naszej galerii, czym charakteryzować się będą poszczególne zapachy.  

1/5
Copyright @Materiały prasowe
1/5

Perfumy Louis Vuitton SUR LA ROUTE, czyli "ścieżka życia". To wielowymiarowy zapach łączący kalabryjskie cytrusy, cedr, cytrynę, bergamotkę i peruwiański balsam. Poczujemy tu też zapach świeżo ściętej trawy.

2/5
Copyright @Materiały prasowe
2/5

Perfumy Louis Vuitton AU HASARD, czyli "smak dla ryzyka" zamyka w butelce zapach niedostępnego obecnie indyjskiego drzewa sandałowego, który łączy się z pikantnymi wibracjami kardamonu i owocową świeżością piżmianu.

3/5
Copyright @Materiały prasowe
3/5

Perfumy Louis Vuitton L'IMMENSITE, czyli "nieskończona podróż wewnętrzna", to ostra koncentracja świeżości, która łączy gorycz grejpfruta z imbirem, labdanum i z dużą ilością ambroxanu, która wprowadza uzależniającą i zmysłową bursztynową nutą.

4/5
Copyright @Materiały prasowe
4/5

Perfumy Louis Vuitton NOUVEAU MONDE, czyli "hołd dla odkrywców" inspirowany jest czekoladą z Gwatemali i łagodnym smakiem kakao. Przebijają się tu też energetyzujące nuty szafranu.

5/5
Copyright @Materiały prasowe
5/5

Perfumy Louis Vuitton ORAGE, czyli "wszechmocna natura żywiołów" oddaje nieposkromioną siłę natury zamkniętą w drzewnym zapachu. Znajdziemy tu też nuty paczuli, piżma, bergamotki i jawajskiej wetiwerii.

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.