Elizabeth Arden White Tea - biała herbata
Fot. Fotolia.pl
VIVA! Tylko u nas

Odchudza, relaksuje i odmładza. Jak jeszcze działa biała herbata?

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 2 listopada 2017 09:15
Elizabeth Arden White Tea - biała herbata
Fot. Fotolia.pl

Delikatna, subtelna, o kwiatowym posmaku – taka właśnie jest biała herbata. Smak to jednak nie jedyny walor. Napój ten bardzo pozytywnie działa też na ludzki organizm. W dodatku jej zastosowanie jest bardzo szerokie – odchudzanie, pielęgnacja, relaks… Zobacz, jakie korzyści niesie ze sobą biała herbata.

 

Biała herbata przybyła do nas oczywiście z Chin. Chińczycy od wieków znają jej cudowne właściwości. W Polsce nie do końca jesteśmy tego jeszcze świadomi. A szkoda! Zobaczcie, dlaczego warto zainwestować w białą odmianę herbaty.

 

Biała herbata pomaga schudnąć. Liczne badania udowadniają, że ma ona właściwości pomagające spalać tłuszcz oraz zapobiegające formowaniu się nowych komórek tłuszczu. To dzięki temu, że ten rodzaj herbaty jest mniej przetworzony, a więc zawarte w niej składniki odchudzające działają efektywniej.

 

Biała herbata pomaga zachować młodość. Jest pełna antyoksydantów, które są najlepszą bronią na szkodliwe wolne rodniki – główny powód starzenia się i degeneracji komórek w naszych organizmach. Dzięki temu możesz mieć zatem pewność, że chronisz się nie tylko przed zmarszczkami, ale i chorobami.

 

Biała herbata pomaga osiągnąć idealną skórę. Jeśli masz problemy z trądzikiem i innymi niedoskonałościami cery – spróbuj tego rodzaju herbaty. Naukowcy z Uniwersytetu Kingston w Londynie potwierdzili, że biała herbata ma właściwości przeciwzapalne i przeciwbakteryjne. Zapewnij sobie idealną cerę działając od wewnątrz i zewnątrz – pij i rób okłady.

 

Biała herbata pomaga upiększyć włosy. To ponownie zasługa przeciwutleniaczy, w tym przypadku związku nazywanego EGCG. Koreańscy naukowcy udowodnili, że związek ten wzmacnia włosy, przeciwdziała ich wypadaniu oraz sprawia, że rosną one szybciej.

 

Biała herbata pomaga się zrelaksować. Filiżanka białej herbaty to najlepszy sposób na odpoczynek. Dlaczego? Ponieważ zawiera mniej kofeiny niż inne rodzaje herbat. Pomaga się zatem odprężyć i wyciszyć.

 

To jednak nie wszystko. Także sam zapach ekstraktu z białej herbaty ma podobne właściwości. Nic więc dziwnego, że jest jednym z najpopularniejszych składników perfum.

 

Elizabeth Arden White Tea
Fot. Materiały prasowe

Biała herbata jest główną bohaterką m.in. nowego zapachu White Tea od Elizabeth Arden – czystego, wyrafinowanego, ale nie skomplikowanego.

 

 

Zapach White Tea otwiera się rześkim i musującym aromatem włoskiej mandarynki, który dopełnia akord morskiej bryzy. Nuta serca to kwintesencja stylu Zen: zawiera ekstrakt z białej herbaty, absolut róży tureckiej i absolut paragwajskiej yerba mate. Na sam koniec długo wybrzmiewają nuty Madras Wood, absolut nasion ambrette oraz trio kojących piżm.

Zapach White Tea Elizabeth Arden znajdziesz wyłącznie w drogeriach Super-Pharm. 

Super-Pharm

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.