Emily Ratajkowski mn
Fot. John Shearer/WireImage/Getty Images
Metamorfozy gwiazd

Nowa fryzura Emily Ratajkowski to hit tej wiosny!

Modelka zdecydowała się na mocne cięcie! 

Aleksandra Trendak 22 marca 2023 14:30
Emily Ratajkowski mn
Fot. John Shearer/WireImage/Getty Images

Emily Ratajkowski jest niekwestionowaną mistrzynią metamorfoz! Jej ostanie ostre cięcie jest zdecydowanie hitem tej wiosny, gdyż idealnie wpisuje się w aktualne trendy fryzjerskie. W lutym 2023 roku zaskoczyła już fanów mocną zmianą fryzury na krótkie boba, następnie lansowała loki w stylu lat 80. inspirowanych Andie MacDowell, a teraz wybrała ostre cięcie, które wiele razy widzieliśmy w tym sezonie na wybiegach. Czym się charakteryzuje i jak teraz wygląda? 

PRZECZYTAJ O: Emily Ratajkowski niczym Carrie Bradshaw w sukience z gazetowym printem

Emily Ratajkowski w najmodniejszej fryzurze tej wiosny! 

Emily Ratajkowski jest znana ze swoich spektakularnych metamorfoz. Ostatnio podczas sesji dla magazynu “Pop Magazine” modelka pokazała się w zupełnie nowej odsłonie. Na fotografiach Vita Fernicoli pozuje ona na białej pościeli w obcisłym, siateczkowym body, jednak największą uwagę zwracają jej włosy obcięte na pixie cut! Jest to fryzura charakteryzująca się krótkim podcięciem boków i pozostawienie przodu trochę dłuższym. Tego typu cięcie świetnie uzupełniło stylizację, którą modelka ma na sobie i dało jej zalotnego charakteru. 

Pixie cut to jedno z najmodniejszych cięć tej wiosny, ponieważ pasuje niemalże do każdego kształtu twarzy, będąc przy tym w bardzo zadziornym i lekko chłopięcym klimacie. Tego typu fryzurę wypromowała Audrey Hepburn w latach 50. XX wieku, następnie przejęły ją między innymi Twiggy oraz Mia Farrow. Warto zainspirować się Emily Ratajkowski i tej wiosny zdecydować się na ostre cięcie!  

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.