Emily Ratajkowski
Fot. Jamie McCarthy/Getty Images for Harper's BAZAAR
Moda 2022

Emily Ratajkowski niczym Carrie Bradshaw w sukience z gazetowym printem

Modelka odtworzyła słynną stylizację z serialu

Aleksandra Frankowska 14 września 2022 18:27
Emily Ratajkowski
Fot. Jamie McCarthy/Getty Images for Harper's BAZAAR

Kultowe stylizacje serialowej Carrie Bradshaw mają wzięcie. Tym razem jedną z nich odtworzyła Emily Ratajkowski, wybierając się na jedną z nowojorskich imprez. Modelka wybrała na tę okazję sukienkę o gazetowym princie. Przypominamy, że Carrie miała taką na sobie aż dwa razy i absolutnie uwielbiała ten look.

ZOBACZ TEŻ: Emily Ratajkowski lansuje pierwszą jesienną stylizację z musztardowymi spodniami

Emily Ratajkowski niczym Carrie Bradshaw

Seks w Wielkim Mieście nawet po 20 latach od emisji pierwszych odcinków, wciąż jest jednym z najpopularniejszych seriali na świecie. Stylizacje głównej bohaterki stały się legendarne i kultowe, a niektóre elementy garderoby wybierane po dziś dzień. Tym razem Emily Ratajkowski postanowiła odtworzyć look bohaterki granej przez Sarah Jessicę Parker i udało jej się to doskonale.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Trendy 2022: Emily Ratajkowski pokazuje, jak stylizuje kowbojki

Emily Ratajkowski w sukience z gazetowym printem

Modelka wybrała się na imprezę w Nowym Jorku, wybierając sukienkę od Jeana Paula Gaultiera. Model pochodzi z kolekcji vintage, a print gazetowy do złudzenia przypomina kreację, którą uwielbiała Bradshaw. Emily uzupełniła swoją stylizację welurowym płaszczem w odcieniu czerni, kozakami w zeberkę oraz torebkę imitującą słynną bagietkę Fendi, którą również uwielbiała Carrie. Ten look to ewidentna teleportacja do scen z serialu, które tak zapadły nam w pamięć. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.