Emily Ratajkowski
Fot. Raymond Hall/GC Images/Materiały prasowe
GET THE LOOK

Emily Ratajkowski lansuje pierwszą jesienną stylizację z musztardowymi spodniami

Przemyca w niej jeszcze odrobinę lata

Aleksandra Frankowska 5 września 2022 12:27
Emily Ratajkowski
Fot. Raymond Hall/GC Images/Materiały prasowe

Emily Ratajkowski doskonale wie, jakie trendy będą modne w nadchodzącym sezonie. Chociaż lato jeszcze nas nie opuściło, modelka powoli zmienia swoje stylizacje, wplatając do nich nieco jesiennych elementów, a zwłaszcza kolorów. Jej najnowszy look zdominowały musztardowe spodnie połączone z klasycznymi, czarnymi dodatkami. Czyżby miał być to jeden z najgorętszych kolorów nadchodzącego sezonu? 

ZOBACZ TEŻ: Trendy 2022: Emily Ratajkowski pokazuje, jak stylizuje kowbojki

Emily Ratajkowski w musztardowych spodniach na ulicach Nowego Jorku

Słynna modelka na spacer po Nowym Jorku wybrała się w musztardowych, szerokich spodniach i czarnym t-shircie bez ramion. Całość uzupełniła czarnymi wsuwanymi mokasynami oraz małą torebką na ramię. Nie zabrakło również okularów w stylu lat 90., które gwiazdy w ostatnim czasie uwielbiają. Ratajkowski powoli zmienia swoją garderobę, idąc w stronę nadchodzącej jesieni. Wykorzystała jednak piękną pogodę w NYC odsłaniając ramiona, chociaż stawiając na kolory odwołujące się do zbliżającej się nowej pory roku.

Emily Ratajkowski
Fot. Raymond Hall/GC Images

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Get The Look: Emily Ratajkowski w letniej sukience w odcieniu pomarańczy

Ubierz się jak Emily Ratajkowski

Zajrzeliśmy do sklepów, w poszukiwaniu najlepszych modeli, które pozwolą nam odtworzyć stylizację modelki. Szerokie spodnie w kolorze musztardowym znaleźliśmy w BonPrix w cenie 79,99 zł. T-shirt w cenie 149,99 zł to marka DRYKORN. Czarna torebka w stylu Ratajkowski to ta z Calvina Kleina, w cenie 359 zł, okulary Fielmann 139 zł oraz buty Guess w cenie 297 zł. 

DRYKORN
Fot. DRYKORN

Dykorn, 149,99 zł

Bon Prix
Fot. Bon Prix

BonPrix, 79,99 zł

Calvin Klein
Fot. Calvin Klein

Calvin Klein, 359 zł

Guess
Fot. Guess

Guess, 297 zł

Fielmann
Fot. Fielmann

Fielmann, 139 zł

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.