Margaret jest lesbijką?! News
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O tym się mówi

Margaret pokazała się bez makijażu!

Pod zdjęciem pojawiły się niewybredne komentarze!

Marta Cieplak 31 sierpnia 2021 12:30
Margaret jest lesbijką?! News
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Margaret jest jedną z niewielu polskich wokalistek, które mogłyby zrobić zawrotną karierę w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej. Jednak gwiazda na razie wybiera życie z dala od reflektorów, mieszka na wsi z mężem, gdzie wspólnie wychowują jego córkę z poprzedniego związku. Tylko sporadycznie pojawia się na scenie. Ale wtedy zawsze zaskakuje wizerunkiem – mocnym, oryginalnym, dalekim od standardów. A jak wygląda, gdy gasną światła? Teraz Margaret pokazała się bez makijażu, a jej zdjęcie wywołało skrajne emocje.

Zobacz także: Margaret nie chce zostać matką?! Mocne słowa: „nie w tym kraju”

Margaret pokazala się bez makijażu – fani podzieleni

To lato było dla niej aktywne. Pojawiła się m.in. na rozdaniu Fryderyków, potem wystąpiła na Olsztyn Green Festival i Openerze. Do tego nagrywała teledysk do piosenki Tak na oko. Teraz jednak wraca do spokojniejszego trybu i zmienia wizerunek na codzienny i naturalny. 

 Latko sie kończy, przechodze na tryb no make up

Na zdjęciu, które wrzuciła na Instagram wygląda jak nastolatka. Nie ma makijażu, a włosy ma związane w dwie kitki. Aż trudno uwierzyć, że ma 30 lat. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Maggie (@margaret_official)

Pod zdjęciem pojawiła się cała masa komentarzy. Większość pozytywnych – fani doceniają jej naturalność,  urodę i zjawiskowe błękitne oczy:

Piękna niebieska Maggie

Piękne oczy, nie wymagają makijażu

Cudowna

Smerfetka

Są jednak i te nieprzychylne, wręcz obrzydliwe. Jedna z komentujących napisała, że Margaret wygląda jak żul. Aż przykro się czyta takie komentarze, szczególnie w czasach, w których tak dużo mówi się o akceptacji i tym, że warto pokazywać się w naturalnym wydaniu bez upiększających filtrów.

My bardzo to doceniamy i cieszymy się, że coraz więcej polskich gwiazd bez wstydu pokazuje się bez makijażu! Niech ta moda trwa! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…