Po krótkich włosach nie ma śladu...

Monika Katarzyna Krupska 25 listopada 2018 20:54

Małgorzata Kożuchowska rzadko szokuje fryzurą. Aktorka przyzwyczaiła nas najpierw do długich blond włosów, które potem ścięła „na chłopaka”. Po drodze zdarzały jej się lekkie eksperymenty, jednak szybko zorientowała się w jakiej fryzurze jest jej najlepiej. Kobieta jednak zmienną jest i 47-latka właśnie fanom pokazała się w nowej odsłonie! Co tym razem z włosami zrobiła Małgorzata?

Małgorzata Kożuchowska zmieniła fryzurę 

Aktorka jeszcze w piątek świętowała 18. urodziny serialu M jak Miłość. Kożuchowska miała krótkie włosy, które w weekend postanowiła przedłużyć. „Dziewczyna na niedzielę”, podpisała zdjęcie na Instagramie aktorka. I pokazała się we fryzurze, którą nosiła jakieś 10 lat temu! 

Zmiana nie wszystkim fanom przypadła do gustu. „Tylko krótka fryzurka dla ciebie Małgosiu”, „Włosy takie sobie, ale bruzda od nosa zdradza jednak wiek”, pisali internauci. Nie wszyscy byli jednak tak krytyczni. „Podobna do Cate Blanchett”. „Myślałam, że to zdjęcie z młodości! Wygląda pani na 20 lat!”, czytamy w komentarzach. 

Nam Małgorzata podoba się zarówno w długich, jak i w krótkich włosach. A wam? Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii!  

1/4
Małgorzata Kożuchowska, Uroda Życia 2018
Copyright @Magdalena Łuniewska/Buku Team
1/4

Małgorzata Kożuchowska od kilku lat nosi tę samą fryzurę

2/4
Małgorzata Kożuchowska ma długie włosy, 2018
Copyright @instagram@malgorzatakozuchowska_
2/4

Aktorka zanim ścięła włosy, miała je za ramiona. I do takiej fryzury właśnie wróciła! 

3/4
Małgorzata Kożuchowska włosy
Copyright @East news
3/4

Małgorzacie zdarzały się różne eksperymenty 

4/4
Małgorzata Kożuchowska włosy
Copyright @Reporter
4/4

W którym uczesaniu lubicie ją najbardziej? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.