Po krótkich włosach nie ma śladu...

Monika Katarzyna Krupska 25 listopada 2018 20:54

Małgorzata Kożuchowska rzadko szokuje fryzurą. Aktorka przyzwyczaiła nas najpierw do długich blond włosów, które potem ścięła „na chłopaka”. Po drodze zdarzały jej się lekkie eksperymenty, jednak szybko zorientowała się w jakiej fryzurze jest jej najlepiej. Kobieta jednak zmienną jest i 47-latka właśnie fanom pokazała się w nowej odsłonie! Co tym razem z włosami zrobiła Małgorzata?

Małgorzata Kożuchowska zmieniła fryzurę 

Aktorka jeszcze w piątek świętowała 18. urodziny serialu M jak Miłość. Kożuchowska miała krótkie włosy, które w weekend postanowiła przedłużyć. „Dziewczyna na niedzielę”, podpisała zdjęcie na Instagramie aktorka. I pokazała się we fryzurze, którą nosiła jakieś 10 lat temu! 

Zmiana nie wszystkim fanom przypadła do gustu. „Tylko krótka fryzurka dla ciebie Małgosiu”, „Włosy takie sobie, ale bruzda od nosa zdradza jednak wiek”, pisali internauci. Nie wszyscy byli jednak tak krytyczni. „Podobna do Cate Blanchett”. „Myślałam, że to zdjęcie z młodości! Wygląda pani na 20 lat!”, czytamy w komentarzach. 

Nam Małgorzata podoba się zarówno w długich, jak i w krótkich włosach. A wam? Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii!  

1/4
Małgorzata Kożuchowska, Uroda Życia 2018
Copyright @Magdalena Łuniewska/Buku Team
1/4

Małgorzata Kożuchowska od kilku lat nosi tę samą fryzurę

2/4
Małgorzata Kożuchowska ma długie włosy, 2018
Copyright @instagram@malgorzatakozuchowska_
2/4

Aktorka zanim ścięła włosy, miała je za ramiona. I do takiej fryzury właśnie wróciła! 

3/4
Małgorzata Kożuchowska włosy
Copyright @East news
3/4

Małgorzacie zdarzały się różne eksperymenty 

4/4
Małgorzata Kożuchowska włosy
Copyright @Reporter
4/4

W którym uczesaniu lubicie ją najbardziej? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?