Małgorzata Kożuchowska, Bartek Wróblewski, VIVA! 18/2008
Fot. Piotr Porebsky
O TYM JEST GŁOŚNO

Czy Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski zamieszkają za granicą?!

Mąż aktorki otrzymał interesującą propozycję pracy!

Olga Figaszewska 7 grudnia 2018 10:35
Małgorzata Kożuchowska, Bartek Wróblewski, VIVA! 18/2008
Fot. Piotr Porebsky

Dla Małgorzaty Kożuchowskiej i jej męża, Bartłomieja Wróblewskiego rodzina jest najważniejsza. Dotychczas udawało im się godzić życie prywatne z zobowiązaniami zawodowym. Oboje się spełniają i nie mogą narzekać na nudę. Mąż aktorki otrzymał ostatnio interesującą propozycję pracy za granicą. Ale to wymaga podjęcia dość poważnej decyzji, która zaważy na przyszłości ich rodziny. Czy Bartłomiej Wróblewski przeprowadzi się do Szwajcarii?

Mąż Małgorzaty Kożuchowskiej otrzymał pracę za granicą

Wszystko wskazuje na to, że rodzinie Małgorzaty Kożuchowskiej i Bartłomieja Wróblewskiego mogły nastać poważne zmiany. Mąż aktorki prowadzi świetnie prosperującą agencję ochrony. Świadczy swoje usługi również instytucjom rządowym. 

W ostatnim czasie otrzymał interesującą propozycję pracy za granicą. Wymagałoby to od niego przeprowadzki do Szwajcarii, a na to nie może sobie pozwolić. Chociaż Małgorzata Kożuchowska proponowała, by przemyślał tę propozycję, on nie ma wątpliwości.

„Bartek musiałby przenieść się do Lozanny, tam głównie przebywać i pracować. Więc choć warunki były świetne, odmówił. Gdy wyjeżdża za granicę, a robi to często, bardzo tęskni za rodziną. Nie ma mowy, żeby żył z dala od nich. (…) Chce być tu z nimi. Wtedy cała trójka jest najszczęśliwsza”, mówi znajomy pary w rozmowie ze Świat&Ludzie.

Czy zmieni jeszcze zdanie?  

Małgorzata Kożuchowska, Bartek Wróblewski, VIVA! 18/2008
Fot. Piotr Porebsky

Małgorzata Kożuchowska, Viva! 2011
Fot. Marlena Bielinska/MAKATA

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.