Zobacz zdjęcie
Fot. EAST NEWS
ZE ŚWIATA URODY

Margot Robbie postawiła na oryginalny look. Jest nie do poznania!

To zdjęcie z pewnością zaskoczy jej fanów

Marta Baran 30 września 2019 15:15
Zobacz zdjęcie
Fot. EAST NEWS

O Margot Robbie zrobiło się ostatnio głośno za sprawą filmu ,,Once Upon a Time in Hollywood", gdzie wcieliła się w rolę Sharon Tate. Nic w tym dziwnego, że cały czas jest porównywana do nieżyjącej już żony Romana Polańskiego. Jej uroda zaintrygowała nie tylko fanów, ale również domy mody – aktorka została twarzą Chanel. Jednak jak się okazuje, artystka czasami potrafi zmienić swój grzeczny, kobiecy look na nieco szalony, mając przy tym ogromny dystans. Zobaczcie najnowsze zdjęcie Margot, jest nie do poznania!

Margot Robbie w krótkich włosach – jak wygląda?

Na Instagramie makijażystki Pati Dubroff pojawiło się zdjęcie, na którym Margot Robbie wygląda zupełnie inaczej! Pomarańczowa peruka oraz zabawny makijaż z gwiazdkami sprawił, że aktorka wygląda uroczo i bardzo młodo. Prawdopodobnie fotografia została wykonana jakiś czas temu pod koniec lipca, kiedy Margot obchodziła 29. urodziny. Musimy przyznać, że aktorka świetnie prezentuje się w krótkich włosach, kto wie może w przyszłości zobaczymy ją właśnie w takiej fryzurze, jednak na stałe? Fanom gwiazdy również spodobało się zdjęcie, skomentowała je nawet aktorka Kate Bosworth – Tak, słodko 💫💫💫💫. A Wam jak podoba się Margot w takiej wersji?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez pati dubroff (@patidubroff)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @margotrobbie

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!