Zobacz zdjęcie
Fot. EAST NEWS
ZE ŚWIATA URODY

Margot Robbie postawiła na oryginalny look. Jest nie do poznania!

To zdjęcie z pewnością zaskoczy jej fanów

Marta Baran 30 września 2019 15:15
Zobacz zdjęcie
Fot. EAST NEWS

O Margot Robbie zrobiło się ostatnio głośno za sprawą filmu ,,Once Upon a Time in Hollywood", gdzie wcieliła się w rolę Sharon Tate. Nic w tym dziwnego, że cały czas jest porównywana do nieżyjącej już żony Romana Polańskiego. Jej uroda zaintrygowała nie tylko fanów, ale również domy mody – aktorka została twarzą Chanel. Jednak jak się okazuje, artystka czasami potrafi zmienić swój grzeczny, kobiecy look na nieco szalony, mając przy tym ogromny dystans. Zobaczcie najnowsze zdjęcie Margot, jest nie do poznania!

Margot Robbie w krótkich włosach – jak wygląda?

Na Instagramie makijażystki Pati Dubroff pojawiło się zdjęcie, na którym Margot Robbie wygląda zupełnie inaczej! Pomarańczowa peruka oraz zabawny makijaż z gwiazdkami sprawił, że aktorka wygląda uroczo i bardzo młodo. Prawdopodobnie fotografia została wykonana jakiś czas temu pod koniec lipca, kiedy Margot obchodziła 29. urodziny. Musimy przyznać, że aktorka świetnie prezentuje się w krótkich włosach, kto wie może w przyszłości zobaczymy ją właśnie w takiej fryzurze, jednak na stałe? Fanom gwiazdy również spodobało się zdjęcie, skomentowała je nawet aktorka Kate Bosworth – Tak, słodko 💫💫💫💫. A Wam jak podoba się Margot w takiej wersji?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez pati dubroff (@patidubroff)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @margotrobbie

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.