Julia Wieniawa, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
ZE ŚWIATA URODY

Julia Wieniawa zrobiła piorunujące wrażenie na gali znanego magazynu!

Jej makijaż i fryzura to hit tego sezonu

Marta Baran 2 października 2019 13:15
Julia Wieniawa, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Podczas ELLE Style Awards 2019 nie brakowało największych gwiazd polskiego show–biznesu. Na czerwonym dywanie pojawiła się między innymi Agnieszka Więdłocha, Katarzyna Warnke, Anna Jagodzińska, Jessica Mercedes, a także Julia Wieniawa. Ta ostatnia prezentowała się oszałamiająco zaskakując nie tylko swoją stylizacją, ale również makijażem i modną w tym sezonie fryzurą!

Julia Wieniawa na ELLE Style Awards

Jej stylizacja była dość prosta, bo artystka postawiła na biały, satynowy garnitur, a cały look dopełniła makijażem. W tym dniu miała kocie oczy, wykonane za pomocą czarnego cienia do powiek. Twarz Julii była mocno rozświetlona, co sprawiało że make up wydawał się bardzo świeży i kobiecy. Ogromne wrażenie zrobiła również fryzura gwiazdy – nisko upięte włosy wystylizowane na mokre. Podobny look mogliśmy zobaczyć na pokazie mody Versace! Koniecznie zobaczcie, jak prezentowała się Julia Wieniawa, jak Wam się podoba artystka w takim wydaniu?  

Zobacz zdjęcia
Fot. EAST NEWS

Zobacz zdjęcia
Fot. EAST NEWS

Zobacz zdjęcia
Fot. EAST NEWS

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!