Julia Wieniawa, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
ZE ŚWIATA URODY

Julia Wieniawa zrobiła piorunujące wrażenie na gali znanego magazynu!

Jej makijaż i fryzura to hit tego sezonu

Marta Baran 2 października 2019 13:15
Julia Wieniawa, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Podczas ELLE Style Awards 2019 nie brakowało największych gwiazd polskiego show–biznesu. Na czerwonym dywanie pojawiła się między innymi Agnieszka Więdłocha, Katarzyna Warnke, Anna Jagodzińska, Jessica Mercedes, a także Julia Wieniawa. Ta ostatnia prezentowała się oszałamiająco zaskakując nie tylko swoją stylizacją, ale również makijażem i modną w tym sezonie fryzurą!

Julia Wieniawa na ELLE Style Awards

Jej stylizacja była dość prosta, bo artystka postawiła na biały, satynowy garnitur, a cały look dopełniła makijażem. W tym dniu miała kocie oczy, wykonane za pomocą czarnego cienia do powiek. Twarz Julii była mocno rozświetlona, co sprawiało że make up wydawał się bardzo świeży i kobiecy. Ogromne wrażenie zrobiła również fryzura gwiazdy – nisko upięte włosy wystylizowane na mokre. Podobny look mogliśmy zobaczyć na pokazie mody Versace! Koniecznie zobaczcie, jak prezentowała się Julia Wieniawa, jak Wam się podoba artystka w takim wydaniu?  

Zobacz zdjęcia
Fot. EAST NEWS

Zobacz zdjęcia
Fot. EAST NEWS

Zobacz zdjęcia
Fot. EAST NEWS

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…