Julia Wieniawa, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
ZE ŚWIATA URODY

Julia Wieniawa zrobiła piorunujące wrażenie na gali znanego magazynu!

Jej makijaż i fryzura to hit tego sezonu

Marta Baran 2 października 2019 13:15
Julia Wieniawa, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Podczas ELLE Style Awards 2019 nie brakowało największych gwiazd polskiego show–biznesu. Na czerwonym dywanie pojawiła się między innymi Agnieszka Więdłocha, Katarzyna Warnke, Anna Jagodzińska, Jessica Mercedes, a także Julia Wieniawa. Ta ostatnia prezentowała się oszałamiająco zaskakując nie tylko swoją stylizacją, ale również makijażem i modną w tym sezonie fryzurą!

Julia Wieniawa na ELLE Style Awards

Jej stylizacja była dość prosta, bo artystka postawiła na biały, satynowy garnitur, a cały look dopełniła makijażem. W tym dniu miała kocie oczy, wykonane za pomocą czarnego cienia do powiek. Twarz Julii była mocno rozświetlona, co sprawiało że make up wydawał się bardzo świeży i kobiecy. Ogromne wrażenie zrobiła również fryzura gwiazdy – nisko upięte włosy wystylizowane na mokre. Podobny look mogliśmy zobaczyć na pokazie mody Versace! Koniecznie zobaczcie, jak prezentowała się Julia Wieniawa, jak Wam się podoba artystka w takim wydaniu?  

Zobacz zdjęcia
Fot. EAST NEWS

Zobacz zdjęcia
Fot. EAST NEWS

Zobacz zdjęcia
Fot. EAST NEWS

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.