Julia Wieniawa, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
ZE ŚWIATA URODY

Julia Wieniawa zrobiła piorunujące wrażenie na gali znanego magazynu!

Jej makijaż i fryzura to hit tego sezonu

Marta Baran 2 października 2019 13:15
Julia Wieniawa, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Podczas ELLE Style Awards 2019 nie brakowało największych gwiazd polskiego show–biznesu. Na czerwonym dywanie pojawiła się między innymi Agnieszka Więdłocha, Katarzyna Warnke, Anna Jagodzińska, Jessica Mercedes, a także Julia Wieniawa. Ta ostatnia prezentowała się oszałamiająco zaskakując nie tylko swoją stylizacją, ale również makijażem i modną w tym sezonie fryzurą!

Julia Wieniawa na ELLE Style Awards

Jej stylizacja była dość prosta, bo artystka postawiła na biały, satynowy garnitur, a cały look dopełniła makijażem. W tym dniu miała kocie oczy, wykonane za pomocą czarnego cienia do powiek. Twarz Julii była mocno rozświetlona, co sprawiało że make up wydawał się bardzo świeży i kobiecy. Ogromne wrażenie zrobiła również fryzura gwiazdy – nisko upięte włosy wystylizowane na mokre. Podobny look mogliśmy zobaczyć na pokazie mody Versace! Koniecznie zobaczcie, jak prezentowała się Julia Wieniawa, jak Wam się podoba artystka w takim wydaniu?  

Zobacz zdjęcia
Fot. EAST NEWS

Zobacz zdjęcia
Fot. EAST NEWS

Zobacz zdjęcia
Fot. EAST NEWS

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.