Księżna Kate jak wygląda w 2021
Fot. Getty Images
Ze świata urody

Księżna Kate wystąpiła bez makijażu! W takiej wersji jej jeszcze nie widzieliście!

Fani rodziny królewskiej zaskoczeni!

Redakcja VIVA! 1 lutego 2021 16:31
Księżna Kate jak wygląda w 2021
Fot. Getty Images

Księżna Kate to niewątpliwie ikona stylu dla wielu kobiet na całym świecie. Każda jej stylizacja i oficjalne wyjście jest wydarzeniem, każdy jej outfit i look jest wnikliwie oceniany przez stylistów i dziennikarzy lifestyle na całym świecie. Nic zatem dziwnego, że wizerunek Księżnej Kate jest bardzo przemyślany, a ona współpracuje jedynie ze sprawdzonymi osobami, którym ufa i którzy rozumieją jej wyczucie stylu i pomysł na siebie. W magazynie VIVA! wiele razy prezentowaliśmy najlepsze stylizacje Księżnej Kate, oraz makijaże i fryzury, które nosi. Mimo upływu lat, Księżna Kate wygląda doskonale i cały czas jest wierna swojej estetyce. Może dlatego fani rodziny królewskiej, tak bardzo ją uwielbiają.

Księżna Kate pokazała się bez makijażu w ogrodzie w 2021

Księżna Kate słynie również z wielkiego zaangażowana w działalność społeczną. Razem z mężem udziela się charytatywnie, nie tylko wypełniając obowiązki członka rodziny królewskiej. Podczas pandemii para książęca najczęściej spotykała się z obywatelami online. Pojawiało się także więcej treści na Instagramie pary. Uwagę fanów przykuło wczorajsze, niedzielne wystąpienie online Księżnej Kate. Księżna pokazała się niemal bez makijażu, w naturalnym codziennym stroju, czapce z pomponem marki Barbour. Wyglądała naprawdę zjawiskowo! Co powiedziała Księżna Kate podczas wystąpienia online, z okazji Tygodnia Zdrowia Psychicznego Dzieci (1–7 lutego)?

Tydzień Zdrowia Psychicznego Dzieci, nigdy nie było ważniejszego czasu na rozmowę o dobrostanie psychicznym i zdrowiu rodziców. W zeszłym roku powiedzieliście mi, jak ważne było to, że wielu z nas ma trudności z ustaleniem priorytetów. Jest to dla nas wszystkich niezwykle trudny czas, więc proszę, dbajcie też o siebie. Znajdźcie sposoby, jak możesz dzielić się swoimi przemyśleniami i uczuciami lub znajdź kogoś, z kim możesz porozmawiać, ponieważ naprawdę musimy być najlepszymi wersjami siebie dla dzieci, którymi się opiekujemy.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.