Księżna Kate stylizacja w kratkę trendy zima 2021
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA MODY

Księżna Kate zachwyca stylizacją na zimę 2021. Postawiła na swój ulubiony wzór!

Jak Kate stylizuje ubrania w kratkę?

Paulina Filipowicz 26 stycznia 2021 19:29
Księżna Kate stylizacja w kratkę trendy zima 2021
Fot. Getty Images

Księżna Kate od dawna uchodzi za ikonę stylu. Jej kreacjom rzadko można cokolwiek zarzucić. Estetyka garderoby żony księcia Williama kojarzy się z klasycznym stylem o lekkiej inspiracji vintage. Księżna wybiera retro motywy również zimą 2021. Stawia na kultową kratkę w odcieniu czerwieni i zestawia ją w modne stylizacje. Zobaczcie jej najnowszy look!

Księżna Kate zachwyca najnowszą stylizacją na zimę 2021. Postawiła na swój ulubiony wzór

Krata jest nieodłącznym elementem zimowych stylizacji i w tym sezonie również króluje w kolekcjach topowych projektantów. Księżna Kate uwielbia ten klasyczny print i co roku w sezonie jesień-zima, a w szczególności w okresie świątecznym, stawia na sukienki, płaszcze, spódnice oraz dodatki w kratkę.

Księżna Cambridge pojawiła się wczoraj wieczorem na wideokonferencji wraz ze swoim mężem, księciem Williamem, aby uczcić szkockie święto Burns Night. Jak zwykle, zachwyciła doborem stylizacji! Postawiła na sukienkę w kratkę od projektantki Emili Wickstead, którą miała na sobie również podczas świątecznego obiadu rodziny królewskiej w 2019 roku.

Księżna Kate sukienka w kratkę
Fot. Getty Images

Kreacja w czerwoną kratkę była idealnym wyborem na szkocką uroczystość. Kate Middleton dopełniła look swoimi ulubionymi kolczyki z perłami od irlandzkiej projektantki Simone Rocha. Trzeba przyznać, że krata to wzór, który idealnie pasuje do stylu i urody księżnej. Poniżej przypominamy inne zimowe looki Kate, od płaszczy po sukienki, z kraciastym printem w roli głównej!  

Księżna Kate spódnica w kratkę
Fot. Getty Images

Księżna Kate szalik w kratkę
Fot. Getty Images

Księżna Kate stylizacja płaszcz w kratkę
Fot. Getty Images

Księżna Kate stylizacja zimowa w kratkę
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!