Księżna Kate
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images
Ze świata urody

Księżna Kate odświeżyła fryzurę. Wygląda o 10 lat młodziej?

Przyciemniła kolor, podcięła końcówki i wyprostowała włosy!

Redakcja VIVA! 22 stycznia 2021 18:27
Księżna Kate
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Księżna Kate przez lata spędzone na brytyjskim dworze, zdążyła wyrobić swój własny niepowtarzalny styl. Ma swoją lojalną stylistkę, która doradza jej w każdej wizerunkowej kwestii. A trzeba przyznać, że Księżna Kate ma dosyć spore wymagania i dokładnie wie, jak chce wyglądać i jaki wizerunek promować. Żona księcia Williama świetnie łączy nowoczesność z minimalizmem. Lubi mocną kolorystykę, ale w sprawdzonych fasonach, w których wie że wygląda dobrze. Jej makijaż jest zazwyczaj bardzo delikatny i przemyślany. Nie było jeszcze wyjścia, w którym księżna Kate przesadziła z makijażem, lub dobrała nieodpowiednie kolory pomadki lub oczu. Podobnie jest z fryzurą. Od lat jest wierna swoim długim włosom, i nawet jeśli lekko modyfikuje swoją fryzurę, to robi to w subtelny niemal niezauważalny sposób.

Księżna Kate zmieniła fryzurę w 2021 roku. Czy wygląda młodziej?

Kilka dni temu księżna Kate rozmawiała online z pielęgniarkami z University Hospitals Coventry i Warwickshire NHS Trust. Poruszyła temat pandemii, a także dlaczego, zawód pielęgniarki jest tak ważny. Uwagę internautów zwróciła nowa fryzura księżnej. Ta nie tylko przyciemniła kolor włosów, ale także je wyprostowała i nieco skróciła. Eksperci uważają, że wygląda o wiele młodziej. Co sądzicie o nowej fryzurze Księżnej Kate? Podoba Wam się ta metamorfoza?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!