Kim Kardashian
Fot. Presley Ann/Getty Images for ABA
Ze świata urody

Kim Kardashian lansuje fryzurę modną w latach 2000

Czy to będzie hit tej jesieni?

Aleksandra Frankowska 6 października 2022 13:27
Kim Kardashian
Fot. Presley Ann/Getty Images for ABA

Kim Kardashian znana jest z dwóch fryzur, ciasno związanego kucyka oraz rozpuszczonych, prostych włosów. Tym razem celebrytka postanowiła jednak zaskoczyć swoich fanów i zaczęła lansować nowe uczesanie. Flip bun, bo taką nosi nazwę, modny był przede wszystkim w latach 2000. Czy tym razem okaże się hitem na jesień 2022?

ZOBACZ TEŻ: Szokująca metamorfoza Kim Kardashian na okładce magazynu Interview 

Kim Kardashian w nowym uczesaniu

Lekko niedbały i nie do końca wyciągnięty kucyk, to najnowszy krzyk urodowy, który lansuje obecnie Kim Kardashian. Flip bun można wykonać nawet ze średniej długości włosów. Wystarczy mieć pod ręką gumkę i wykonać kucyk, jednak… nie okręcać włosów gumką dookoła, tylko tak je zostawić.

Kim Kardashian
Fot. Raymond Hall/GC Images

Flip bun hitem na jesień 2022?

Fryzura, którą w ostatnim czasie uwielbia Kim Kardashian to od lat częsty wybór… po domu. Nie lubimy misternych upięć w komfortowych warunkach. Stawiamy najczęściej na prostotę i wygodę. Teraz można w ten sposób wyjść nawet na czerwony dywan! Kardashian właśnie w tej fryzurze pokazała się na pokazie Fendi oraz nowym nagraniu programu Good Morning America. Kucyk i koczek w jednym jest dziewczęcy i uroczy, a przy tym bardzo wygodny.

ZOBACZ TEŻ: Nowe biuro Kim Kardashian zachwyca minimalistycznym designem!

Jesteśmy przekonani, że to uczesanie już niedługo podbije TikTok’a i Instagram! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.